«دیدن این فیلم جرم است» در انتظار موسیقی

علیرضا علویان صداگذار سینما با اشاره به اینکه با ۶ فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد تاکید کرد «دیدن این فیلم جرم است» در آخرین مراحل صداگذاری قرار دارد. علیرضا علویان صداگذار در گفتگو با سینما خراسان با اشاره به فیلم هایی که در سی هفتمین جشنواره فیلم فجر صداگذاری کرده […]


علیرضا علویان صداگذار سینما با اشاره به اینکه با ۶ فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد تاکید کرد «دیدن این فیلم جرم است» در آخرین مراحل صداگذاری قرار دارد.

علیرضا علویان صداگذار در گفتگو با سینما خراسان با اشاره به فیلم هایی که در سی هفتمین جشنواره فیلم فجر صداگذاری کرده است، گفت: در این دوره از جشنواره با ۶ فیلم حضور دارم، در حال حاضر صداگذاری «بنفشه آفریقایی» به کارگردانی به مونا زندی حقیقی، «درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی، «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی، «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر، «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی به پایان رسیده است.

وی بیان کرد: همچنین آخرین مراحل صداگذاری «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و «مصائب شیرین ۲» به کارگردانی علیرضا داودنژاد باقی مانده است که آخرین مراحل صداگذاری را پشت سر می‌گذارند.

این صداگذار تاکید کرد: البته فیلم «مصائب شیرین۲» به جشنواره فیلم فجر نرسیده است.

علویان در پایان گفت: «دیدن این فیلم جرم است» منتظر موسیقی است که به زودی کار این فیلم نیز به پایان می‌رسد تا در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد.

علیرضا علویان در این دوره از جشنواره فیلم فجر به عنوان پرکارترین صداگذار شناخته شده است که از بین ۶ اثری که در جشنواره فیلم فجر دارد، ۲ اثر در بخش نگاه نو و به عنوان فیلم اول قرار دارد.

وی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای ۲ فیلم «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری را دریافت کرد.