«صندوقی‌ها» به چاپ دوم رسید

نمایشنامه «صندوقی‌ها» به قلم پیمان یاحقی توسط نشر ورا به چاپ دوم رسید. به گزارش سینما خراسان، نمایشنامه «صندوقی‌ها» به نویسندگی پیمان یاحقی کارگردان تئاتر، روایتی است از یک گروه نمایشی که برای گذران زندگی اجراهای خیابانی انجام می‌دهند. این نمایشنامه به تازگی توسط نشر ورا به چاپ دوم رسیده است. این نمایشنامه که در […]


نمایشنامه «صندوقی‌ها» به قلم پیمان یاحقی توسط نشر ورا به چاپ دوم رسید.

به گزارش سینما خراسان، نمایشنامه «صندوقی‌ها» به نویسندگی پیمان یاحقی کارگردان تئاتر، روایتی است از یک گروه نمایشی که برای گذران زندگی اجراهای خیابانی انجام می‌دهند. این نمایشنامه به تازگی توسط نشر ورا به چاپ دوم رسیده است.

این نمایشنامه که در سبک آئینی نوشته شده و پیش از این در سی‌امین جشنواره تئاتر فجر حضور داشته است، تاکنون در شهرهای اهواز، تربت جام، یزد و شیراز توسط گروه‌های نمایشی به صحنه رفته است.

پیمان یاحقی از جمله نویسندگان و کارگردانان جوان تئاتر است که نمایش‌های «ناتمام»، «ادواردو ننه»، «دفترچه خاطرات»، «نیمه ماه» و «مبارک به دنبال کار» را روی صحنه برده است.

کتاب «صندوقی‌ها» نوشته پیمان یاحقی در ۴۵ صفحه به بهای ۱۲ هزار تومان توسط نشر ورا به چاپ رسیده و در دسترس علاقه مندان به ادبیات نمایشی قرار گرفته است.