«ضربه فنی» صاحب پوستر شد

پوستر فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی رونمایی شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی «ضربه فنی»، فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی و برگزیده بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره کودک و نوجوان است که از چهارشنبه صبح ۲۴ بهمن در سراسر کشور روی پرده سینماها می‌رود. […]


پوستر فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی رونمایی شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی «ضربه فنی»، فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی و برگزیده بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره کودک و نوجوان است که از چهارشنبه صبح ۲۴ بهمن در سراسر کشور روی پرده سینماها می‌رود.

این فیلم درباره سه نوجوان است که هرکدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما همیشه «قهرمان اونی نیست که برنده میشه»

در «ضربه فنی» نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا نقش‌آفرینی می‌کنند.

همچنین سپهراد فرزامی، سیاوش اسدپور، علی ملکیان، حسین لطفی، متین جان‌جانه، محمدامین مرادی، پوریا ایمانی و هستی فرامرزی بازیگران نوجوان این فیلم هستند.

«ضربه فنی» در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان توانست سه جایزه پروانه زرین هیات داوران کودکان و نوجوانان برای فیلم نوجوان، پروانه زرین بهترین فیلمنامه و پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان را به دست آورد.

«ضربه فنی» محصول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید و توسط موسسه سیمای مهر پخش می‌شود.

پوستر این فیلم توسط دانیال فرخ طراحی شده است.