عکاس ایرانی برگزیده جشنواره عکس «دیجی‌پیکس» هند شد

عکاس ایرانی در جشنواره عکس «دیجی‌پیکس» هند که زیر نظر فیاپ برگزار می‌شود، برگزیده شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، در این جشنواره عکس «فیل سفری» از امین دهقان برنده مدال طلا جشنواره «دیجی‌پیکس» DIGIPIX شد. در این رویداد که در ۶ بخش زیر نظر فدراسیون بین المللی […]


عکاس ایرانی در جشنواره عکس «دیجی‌پیکس» هند که زیر نظر فیاپ برگزار می‌شود، برگزیده شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، در این جشنواره عکس «فیل سفری» از امین دهقان برنده مدال طلا جشنواره «دیجی‌پیکس» DIGIPIX شد.

در این رویداد که در ۶ بخش زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) در بخش‌های مختلف جشنواره شامل امین دهقان، علی سامعی، امیرحسین هنرور، منا عبدالله پور عراقی، امیر تورنگ، امیرحسین ابراهیمی آذر، رضا عاملی پور و سید احسان مرتضوی پذیرفته شدند.

فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها مؤسسه بین‌المللی در زمینه عکاسی از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است، در سال ۱۹۴۶ پایه‌گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین مؤسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با مؤسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ مؤسسه ملی در ۵ قاره می‌رسد. فیاپ در هر کشور تنها یک دفتر دارد که در حال حاضر نماینده رسمی فیاپ در ایران «کلوپ عکس فوکوس» است.