«غریبه‌های کامل» فروردین ۹۸ به حافظ می‌آیند

داود بنی اردلان از اجرای نمایش «غریبه‌های کامل» که براساس فیلمی ایتالیایی به همین نام نوشته شده است در فروردین و اردیبهشت ۹۸ خبر داد. داود بنی اردلان کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌های اخیرش در این حوزه به سینما خراسان گفت: قرار بود تیر و مرداد ۹۷ نمایشی را در تالار حافظ به صحنه ببرم که […]


داود بنی اردلان از اجرای نمایش «غریبه‌های کامل» که براساس فیلمی ایتالیایی به همین نام نوشته شده است در فروردین و اردیبهشت ۹۸ خبر داد.

داود بنی اردلان کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌های اخیرش در این حوزه به سینما خراسان گفت: قرار بود تیر و مرداد ۹۷ نمایشی را در تالار حافظ به صحنه ببرم که اقتباسی از یک فیلم سینمایی ایتالیایی است اما با وجود اینکه تمرین‌های کتار را هم آغاز کرده بودیم به دلیل انصراف اسپانسرها اجرا به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: در صورت انجام هماهنگی‌های لازم نمایش را فروردین و اردیبهشت ۹۸ در تالار حافظ اجرا خواهم کرد. هنوز با بازیگران و عوامل نمایش وارد مذاکره نشده اند اما احتمالا گروه بازیگران به دلیل مشغله یکی دو بازیگر دچار تغییر خواهد شد. در حال حاضر می‌توانم از امیرحسین رستمی به عنوان بازیگری که حضورش در کار قطعی است نام ببرم.

بنی اردلان درباره داستان نمایش توضیح داد: این اثر نمایشی درباره ارتباطات عجیب و غریب انسان‌های معاصر است که بر اساس یک فیلم سینمایی آن را به نگارش درآوردم و در واقع این نمایش نسخه ایرانی شده فیلم محسوب می‌شود. در نمایش چند خانواده که دور هم جمع شده‌اند به تصویر کشیده می‌شوند و اتفاقاتی پیش رویشان قرار می‌گیرد.

کارگردان «دوباره اون آهنگ رو بزن سام» در پایان صحبت‌های بیان کرد: این اثر نمایشی «غریبه‌های کامل» نام دارد که براساس فیلمی ایتالیایی به همین نام نوشته شده است. در این نمایش سه زوج به همراه یک دوست مجرد خود به بهانه یک سالگرد دور هم جمع می‌شوند اما در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد و رازهایی برملا می‌شود که باعث شناخت متفاوت آن‌ها از هم خواهد شد.