فراخوان گالری «مژده» برای برپایی نمایشگاه خیریه کمک به سیل‌زدگان

گالری مژده با انتشار فراخوانی اعلام کرد جامعه تجسمی با برپایی نمایشگاه آثار هنری به کمک آسیب‌دیدگان در سیل اخیر می‌آید. به گزارش سینما خراسان، مژده طباطبایی مدیر گالری مژده که در زلزله بم و کرمانشاه نیز چنین رویدادی را برای کمک به آسیب دیدگان تدارک دیده بود، با اعلام این خبر گفت: از همه […]


گالری مژده با انتشار فراخوانی اعلام کرد جامعه تجسمی با برپایی نمایشگاه آثار هنری به کمک آسیب‌دیدگان در سیل اخیر می‌آید.

به گزارش سینما خراسان، مژده طباطبایی مدیر گالری مژده که در زلزله بم و کرمانشاه نیز چنین رویدادی را برای کمک به آسیب دیدگان تدارک دیده بود، با اعلام این خبر گفت: از همه هنرمندان، مجموعه داران و همکاران گالری‌دارم که مایل هستند در این حرکت خیرخواهانه مشارکت کنند دعوت می‌کنم آثار هنری خود را به گالری مژده تحویل دهند تا در نمایشگاه خیریه چهار روزه که ۲۸ تا ۳۱ فروردین برپا می‌شود، به نمایش و فروش درآید.

وی ادامه داد: گالری مژده ضمن ابراز تأسف از این حادثه غم انگیز، به منظور همدردی با عزیزانی که در سیل اخیر آسیب دیده‌اند و سال نو را با تلخکامی آغاز کردند، بخشی از گنجینه خود را طی این نمایشگاه به فروش می‌رساند و در همین راستا از همه خانواده هنر ایران که دوست دارند در این اقدام خیرخواهانه مشارکت کنند دعوت می‌کند، در صورت تمایل یک یا چند اثر خود را برای ارائه اهدا نمایند. بدیهی است تمامی عوائد فروش این رویداد به آسیب دیدگان سیل اخیر اختصاص داده خواهد شد.

مدیر گالری مژده همچنین خبر داد: به محض اطلاع رسانی اولیه، هنرمندانی چون منوچهر نیازی، ناصر اویسی، مرتضی گودرزی دیباج، میراحمد غفاری، مهدی فلاح، بهرام حنفی، احمد محمدپور، احمد آریامنش، محمد کیایی، علیرضا کرمی، سیامک زمردی، سروش میلانی زاده، علی شکری و… رضا مافی (از طرف مجموعه دار) به محض اطلاع از این اقدام پیش قدم شده و آثاری را برای اعلام همراهی با این حرکت اهدا کردند.

گالری مژده در سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ قرار دارد.