فیلمبرداری «بزرگراه» از نیمه گذشت

فیلمبرداری فیلم سینمایی «بزرگراه» به کارگردانی فرناز امینی از نیمه گذشت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فیلمبرداری «بزرگراه» به کارگردانی فرناز امینی و تهیه کنندگی محمد شماعیان و علیرضا مهرام در سکوت خبری از نیمه گذشت. شبنم قلی خانی، مجید واشقانی، محمد شماعیان و مه لقا باقری بازیگران این فیلم هستند. در خلاصه […]


فیلمبرداری فیلم سینمایی «بزرگراه» به کارگردانی فرناز امینی از نیمه گذشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فیلمبرداری «بزرگراه» به کارگردانی فرناز امینی و تهیه کنندگی محمد شماعیان و علیرضا مهرام در سکوت خبری از نیمه گذشت.

شبنم قلی خانی، مجید واشقانی، محمد شماعیان و مه لقا باقری بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این اثر ورزشی- اجتماعی، آمده است: «وجب کردم بزرگراه زندگی را تا به آسمان رسیدم.»

فرناز امینی، کارگردانی این اثر را بعد از ساخت ٧ فیلم بلند ورزشی، ١١ فیلم کوتاه و نیمه بلند برعهده دارد و آن را با هدف حضور در سینمای «هنر و تجربه» و فستیوال های داخلی و خارجی تولید می کند.

محمد شماعیان نیز پیش از این تجربه تهیه کنندگی ۲ فیلم ورزشی را بر عهده داشته است.

از دیگر عوامل فیلم «بزرگراه» می توان به نویسنده: فاطیما اباحمزه بر اساس طرحی از: فرناز امینی، مدیر فیلمبرداری: رسول خدابنده لو، مدیر صدابرداری: علی کیان ارثی، طراح گریم: رسول نعمتی، تدوین و صداگذاری: مهران گنبدلو، طراح صحنه و لباس: حسین حاجی براهیمی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهناز درودی، مدیر تولید: نادیا قوانی پور، عکاس و مدیر رسانه: محسن بیده، دستیار تهیه: علی حبیبی، جانشین تولید: علی خسروی، سرمایه گذار: محمد شماعیان و مجری طرح: فرناز امینی می توان اشاره کرد.