فیلم ادوارد نورتون پایان‌بخش جشنواره نیویورک شد

فیلمی به کارگردانی ادوارد نورتون به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک ۲۰۱۹ معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، «بروکلین بی‌مادر» تجربه جدید کارگردانی ادوارد نورتون فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک امسال شد. این فیلم که اقتباسی از رمان پرفروش جاناتان لتم است و داستان آن در نیویورک […]


فیلمی به کارگردانی ادوارد نورتون به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک ۲۰۱۹ معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، «بروکلین بی‌مادر» تجربه جدید کارگردانی ادوارد نورتون فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک امسال شد.

این فیلم که اقتباسی از رمان پرفروش جاناتان لتم است و داستان آن در نیویورک دهه ۱۹۵۰ می گذرد، پایان بخش این جشنواره سینمایی پاییزی می‌شود. در این فیلم یک کارآگاه خصوصی با بازی نورتون که دچار سندرم توره است، نقش اصلی را ایفا می‌کند.

نورتون خودش زمان فیلم را تغییر داد و آن را به دوره ۱۹۵۰ برد، در حالی که رمان لتم در نیویورک امروز می‌گذرد.

به جز نورتون و آلک بالدوین، بروس ویلیس، ویلیام دفو، گوگو مباتا-راو، بابی کاناواله، لسلی مان و چری جونز دیگر بازیگران فیلم هستند.

این فیلم جمعه ۱۱ اکتبر در سالن آلیس تالی نمایش داده می‌شود و اواخر سال اکران عمومی خود را تجربه می‌کند.

نورتون هم نویسنده فیلمنامه بوده، هم آن را کارگردانی کرده و هم در نقش اصلی آن ظاهر شده است.

وی با صدور بیانیه‌ای از این که فیلمش که به نوعی نشان دهنده عشق او به نیویورک است برای جشنواره انتخاب شده اظهار خوشوقتی کرد.

جشنواره فیلم نیویورک به مدت ۱۷ روز در مرکز لینکلن برگزار می‌شود و کار خود را با نمایش فیلم «ایرلندی» اسکورسیزی آغاز می‌کند. فیلم میانی جشنواره هم «داستان ازدواج» نوآ باوم‌باخ خواهد بود.

نورتون ۴۹ ساله اولین تجربه کارگردانی‌اش را با فیلم «حفظ ایمان» در سال ۲۰۰۰ انجام داده بود.