فیلم «صدای آهسته» میزبان اهالی مطبوعات می‌شود

«صدای آهسته» به کارگردانی افشین هاشمی برای اهالی رسانه نمایش داده می شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، فردا دوشنبه ۷ مرداد ماه، دومین فیلم افشین هاشمی با نام «صدای آهسته» میزبان اهالی رسانه و مطبوعات خواهد بود. این فیلم که از امروز یکشنبه ۶ مردادماه در سینماهای «هنر و […]


«صدای آهسته» به کارگردانی افشین هاشمی برای اهالی رسانه نمایش داده می شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، فردا دوشنبه ۷ مرداد ماه، دومین فیلم افشین هاشمی با نام «صدای آهسته» میزبان اهالی رسانه و مطبوعات خواهد بود.

این فیلم که از امروز یکشنبه ۶ مردادماه در سینماهای «هنر و تجربه» اکران می‌شود، تاکنون در نمایش‌های بین‌المللی خود جوایز بهترین فیلم تجربی، بهترین فیلم آوانگارد، بهترین فیلمبرداری را دریافت کرده است.

نمایش فیلم ساعت ۱۵ بعداز ظهر در تالار ناصری خانه‌ هنرمندان خواهد بود.

از جمله عوامل «صدای آهسته» می توان به نویسنده: محمد رضایی‌راد، تهیه‌کننده، کارگردان و تدوینگر: افشین هاشمی، مدیر فیلمبرداری: برنا جعفری، مشاور بازیگری: عاطفه نوری، تدوین صدا: سعید بجنوردی، طراحی و هم‌آمیزی صداها: بهمن اردلان، موسیقی: سکایلر دی‌کلهر، بازیگران: منوروا سلزا، جورجیا وارنر، جو پلیستر، جیک جئون، کریس بریدی، کیت موئت، اشکان خطیبی و مارتین شمعون‌پور و با صدای رویا تیموریان اشاره کرد.