فیلم ها و هنرمندانی که بیشترین شانس دریافت اسکار ۹۱ را دارند

نود و یکمین دوره اسکار در حالی برندگان خود را انتخاب خواهد کرد که فیلم‌های «رُما» و «سوگلی» بیشترین نامزدی دریافت جوایز این دوره را از آن خود کرده اند. به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم‌های «رما» آلفونسو کوارون و «سوگلی» یورگوس لانتیموس هر یک با نامزدی در ۱۰ بخش، بیشترین […]


نود و یکمین دوره اسکار در حالی برندگان خود را انتخاب خواهد کرد که فیلم‌های «رُما» و «سوگلی» بیشترین نامزدی دریافت جوایز این دوره را از آن خود کرده اند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم‌های «رما» آلفونسو کوارون و «سوگلی» یورگوس لانتیموس هر یک با نامزدی در ۱۰ بخش، بیشترین شانس پیروزی در نود و یکمین دوره جوایز اسکار را دارند.

در حالی که امسال بیشترین شانس برای فیلم «رُما» پیش‌بینی می‌شود، احتمال دریافت ۴ جایزه اصلی برای آن می‌رود.

«رما» و «سوگلی» در بخش اسکار بهترین فیلم با «پلنگ سیاه»، «کوکلاکس کلان سیاه‌پوست»، «حماسه کولی»، «کتاب سبز»، «ستاره‌ای متولد ‌شده» و «معاون» رقابت می‌کنند.

«ستاره‌ای متولد ‌شده» به کارگردانی بردلی کوپر و «معاون» ساخته آدام مک‌کی، هر یک با هشت نامزدی در رده بعدی پیشتازان نامزدهای جوایز اسکار ۲۰۱۹ قرار دارند.

برندگان نود و یکمین دوره جوایز اسکار در مراسمی در دالبی تیه‌تر در هالیوود، لس آنجلس معرفی می‌شوند.

امسال پس از ۳۰ سال اسکار یک مراسم بدون مجری را تجربه می‌کند. این در حالی است که احتمال می‌رود در این بخش نیز یک غافلگیری رخ دهد.