قطعه‌ای برای همسران شهدای مدافع حرم می‌خوانم/ دورخیز برای کنسرت

خواننده قطعات موسیقی انقلابی در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از تولید یک قطعه عاشقانه با موضوع همسران شهدای مدافع حرم و برنامه‌ریزی برای برگزاری یک کنسرت ویژه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، حسین حقیقی از خوانندگان فعال آثار موسیقایی با مضامین انقلابی که آثاری چون «ما ایستاده‌ایم» و «سلام به آینده» را […]


خواننده قطعات موسیقی انقلابی در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از تولید یک قطعه عاشقانه با موضوع همسران شهدای مدافع حرم و برنامه‌ریزی برای برگزاری یک کنسرت ویژه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، حسین حقیقی از خوانندگان فعال آثار موسیقایی با مضامین انقلابی که آثاری چون «ما ایستاده‌ایم» و «سلام به آینده» را منتشر کرده، با اشاره به تازه‌ترین کارهای خود در عرصه موسیقی توضیح داد: هم اکنون مشغول برنامه ریزی و تولید یک قطعه عاشقانه با محوریت همسران شهدای مدافع حرم هستم که اگر این توفیق را داشته باشیم در ایام عزادارای حضرت سید الشهدا منتشر می‌شود. در این راستا کار دیگری هم در دست تولید دارم که با موضوع پیاده روی اربعین حسینی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد و امیدوارم اثری باشد که بتواند با مخاطبان ارتباط خوبی برقرارکند.

وی درپاسخ به پرسشی مبنی بر کم کاری ماه‌های اخیرش گفت: اتفاقا علی‌رغم اینکه برخی از دوستان رسانه‌ای احساس می‌کنند که بنده کم کار شده ام، باید بگویم اصلا اینطور نیست و من با قدرت هرچه تمام تر مشغول تولید آثاری هستم که در فواصل زمانی مختلف پیش روی شنوندگان قرار می‌گیرد.

وی افزود: این در حالی است که من با آغاز سال جدید سه اثر جدید را منتشر کرده‌ام که فکر می‌کنم برای ۶ ماه آمار نسبتا خوبی برای یک خواننده باشد. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید برای تولید کار مستمر در این عرصه میزان حمایت‌ها و سرمایه‌ای صورت می‌پذیرد باید همواره در یک رتبه‌ای باشد که بتوانیم برای تولید کار برنامه‌ریزی کنیم موضوعی که متاسفانه در ماه‌های گذشته کمی این موضوع به دلیل شرایط اقتصادی کاهش یافته است.

این خواننده آثار انقلابی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به عدم برگزاری کنسرت خوانندگان فعال این عرصه تصریح کرد: متاسفانه در حالی که هنرمندان فعال، مستعد و خوش ذوقی در ژانر کاری ما حضور دارند اما فرصتی برای برگزاری کنسرت در کشور ندارند، در حالیکه اگر ما به آنسوی آب‌ها نگاهی بیندازیم، می‌بینیم که هنرمندانی چون سامی یوسف به عنوان یک خواننده شناخته شده و خوش تکنیک کنسرت‌های مبتنی برای باورهای اسلامی و دینی برگزار می‌کند. موضوعی که در کشور ما برعکس اتفاق می‌افتد و ما فضای چندان موثری برای برگزاری این برنامه‌ها نداریم. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که خوانندگان فعال موسیقی پاپ برای برگزاری کنسرت‌های خود تولیدات مناسبی دارند که بر پایه آن برای برگزاری اجرای زنده اقدام می‌کنند.

حقیقی تاکید کرد: اکنون ما در شرایطی هستیم که هنوز در این حوزه به تولیدات انبوهی نرسیدیم و وقتی یک تراک تولید شد باید دنبال هزار مجموعه بگردیم تا کارهایی تولید شده ما را پخش کنند. گرچه پخش مناسب قطعه «سلام به آینده» نشان داد که توزیع مناسب یک اثر موسیقایی می‌تواند در معرفی یک خواننده مهم باشد.

وی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به سئوالی مبنی بر برگزاری کنسرت توضیح داد: البته که برگزاری کنسرت در حوزه فعالیتی ما کار بسیار سختی است اما به طور حتم ما در این زمینه برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دادیم که به احتمال فراوان تا پایان سال اولین کنسرت آزمایشی را برگزار خواهیم کرد. به هر حال سبک کاری ما نسبت به کنسرت‌های رایج سبک متفاوتی است که وقتی تصمیم به برگزاری کنسرت در این ژانر می‌گیریم باید دست پری داشته باشیم که امیدوارم این شرایط به زودی محقق شود.

منبع مهر