قطعه تصویری «به تماشاسوگند» منتشر شد

قطعه تصویری «به تماشا سوگند» ساخته پژمان سهامی، با دریافت مجوز ارشاد، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت. دریافت ۱۳ MB به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، قطعه تصویری «به تماشا سوگند» اثری تازه به آهنگسازی پژمان سهامی آهنگساز و نوازنده سنتور است که در قالب دو نوازی سنتورِ او و تمبک نوازی […]


قطعه تصویری «به تماشا سوگند» ساخته پژمان سهامی، با دریافت مجوز ارشاد، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

دریافت ۱۳ MB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، قطعه تصویری «به تماشا سوگند» اثری تازه به آهنگسازی پژمان سهامی آهنگساز و نوازنده سنتور است که در قالب دو نوازی سنتورِ او و تمبک نوازی کریم ابراهیمی به اجرا در آمده است.

در توضیح این قطعه آمده است: «هم نوازی تنبک در این اثر با نگاه ویژه ای به ریتم و ملودی تنظیم و ارائه شده است. این اثر تحت تاثیر موسیقی نواحی ایران ساخته و پرداخته شده که ریتم آن کُردی و ملودی های آن با الهام از موسیقی خطه خراسان نواخته شده است.»

پژمان سهامی کارشناسی ارشد موسیقی ایرانی (نوازندگی سنتور) از دانشگاه هنر تهران است، او طی این سال ها از محضر اساتیدی همچون مسعود شناسا، اردوان کامکار، پشنگ کامکار و مجید کیانی بهره منده شده است.

این نوازنده و آهنگساز در سال های اخیر، سرپرستی و آهنگسازی گروهموسیقی «نو» را به عهده داشته را به عهده داشته و کنسرت های متعددی در داخل و خارج از کشور به روی صحنه برده است.