قطعه «دورت بگردم» با صدای حسین حقیقی منتشر شد

مرکز موسیقی «مأوا» به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) قطعه «دورت بگردم» را در ادامه پروژه «چهارشنبه های عاشقانه» منتشر کرد. دریافت ۹ MB به گزارش سینما خراسان، مرکز موسیقی «مأوا» به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) قطعه «دورت بگردم» را در ادامه […]


مرکز موسیقی «مأوا» به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) قطعه «دورت بگردم» را در ادامه پروژه «چهارشنبه های عاشقانه» منتشر کرد.

دریافت ۹ MB

به گزارش سینما خراسان، مرکز موسیقی «مأوا» به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) قطعه «دورت بگردم» را در ادامه پروژه «چهارشنبه های عاشقانه» منتشر کرد.

در این قطعه یاحا کاشانی ترانه سرا، بابک مافی آهنگساز، حسین حقیقی خواننده و طاها چوگان باز تهیه کننده اعضای گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

مرکز مأوا که چندی پیش آلبوم «حالا که می روی» را روانه بازار موسیقی کرد، قرار است چهارشنبه‌های هر هفته قطعه موسیقی عاشقانه منتشر کند.

در تولید این قطعات سعی شده تا به لحظات ناب زندگی و نقاط قوت یک زندگی مشترک و متعهدانه پرداخته شود تا در موقعیت‌های حساس زندگی بتواند در دلگرمی و تحکیم روابط عاشقانه اثرگذار باشد. این در حالی است که تاکنون ۷ قطعه عاشقانه تولید شده است، ترانه این قطعات را روزبه بمانی، سعید پاشازاده، یاحا کاشانی، علیرضا طلیسچی، حامد صیفی‌پور و محسن حق نظری سروده‌اند که با صدای رضا صادقی، نیما علامه، علی اکبرقلیچ، روح الله چهره افروز، حسین حقیقی و شاهد صادق‌پور خوانده شده است.