«قلم عشق» آماده نمایش شد

مراحل فنی مستند سینمایی «قلم عشق» به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «قلم عشق» به کارگردانی سمیرا رجبی با اتمام کامل مراحل فنی هم‌اکنون آماده نمایش شده است. این مستند روایتی درباره زندگینامه استاد غلامحسین امیرخانی هنرمند خوشنویس ایرانی است که به تازگی […]


مراحل فنی مستند سینمایی «قلم عشق» به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «قلم عشق» به کارگردانی سمیرا رجبی با اتمام کامل مراحل فنی هم‌اکنون آماده نمایش شده است.

این مستند روایتی درباره زندگینامه استاد غلامحسین امیرخانی هنرمند خوشنویس ایرانی است که به تازگی یکی از خیابان‌های تهران به نام وی نامگذاری شده است. از اساتیدی که در «قلم عشق» درباره استاد غلامحسین امیرخانی به صحبت پرداخته‌اند، می‌توان به مجتبی ملک‌زاده استاد، امیراحمد فلسفی، کیوان ساکت، عارف براتی مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان و مجتبی سبزه اشاره کرد.

سمیرا رجبی کارگردان این مستند در حال حاضر فیلم «لواسان» را نیز آماده نمایش دارد؛ فیلمی که در بخش بازار جشنواره جهانی فجر نیز حضور داشت و به تازگی نیز موفق به دریافت پروانه نمایش شده است. وی همچنین در حال نگارش فیلمنامه‌ای جدید با عنوان «فیلمی که هرگز ساخته نشد» با مضمون کمدی تلخ است و به زودی برای ساخت آن اقدام به دریافت پروانه ساخت می‌کند.