قیمت بلیت‌های «عروس مردگان» اعلام شد/ از ۷۰ تا ۱۹۰ هزار تومان

قیمت بلیت های نمایش «عروس مردگان» به طراحی و کارگردانی امیدرضا سپهری اعلام شد. به گزارش سینما خراسان، قیمت بلیت‌های نمایش «عروس مردگان» اثری فانتزی و موزیکال به طراحی و کارگردانی امیدرضا سپهری و تهیه‌کنندگی مریم نراقی اعلام شد. بلیت‌های این نمایش از ۷۰ تا ۱۹۰ هزارتومان هستند. این نمایش با نقش‌آفرینی (به ترتیب الفبا) […]


قیمت بلیت های نمایش «عروس مردگان» به طراحی و کارگردانی امیدرضا سپهری اعلام شد.

به گزارش سینما خراسان، قیمت بلیت‌های نمایش «عروس مردگان» اثری فانتزی و موزیکال به طراحی و کارگردانی امیدرضا سپهری و تهیه‌کنندگی مریم نراقی اعلام شد.

بلیت‌های این نمایش از ۷۰ تا ۱۹۰ هزارتومان هستند.

این نمایش با نقش‌آفرینی (به ترتیب الفبا) مهران احمدی، مهران امام‌بخش، نازنین بیاتی، سارا توکلی، فرناز توللی، امیر جعفری، شقایق دهقان، ناصر عاشوری، علی عامل هاشمی، نیکی کریمی، میلاد کی‌مرام و محمد لهراسبی از اواسط اردیبهشت ماه روی صحنه می‌رود.

نمایش «عروس مردگان» اقتباسی از «عروس مرده» به کارگردانی تیم برتون است.

اجرای موزیکال این نمایش برای نخستین بار در ایران روی صحنه خواهد رفت و ارکستر «ایستگاه» موسیقی این نمایش را به صورت زنده و با آهنگسازی میلاد مهدوی اجرا خواهد کرد.

«عروس مردگان» فقط ۱۵ اجرا در تهران رویال هال اسپیناس پالاس خواهد داشت. پیش فروش بلیت این اثر نمایشی از امروز ۹ اردیبهشت ساعت ۱۲ روی سایت «تیکت» به نشانی www.tik۸.com آغاز خواهد شد.