«لک لک‌های حقیقی» به تئاتر مولوی می آیند

نمایش «لک لک‌های حقیقی» از روز یکشنبه ۱۸ فروردین در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «لک لک‌های حقیقی» به نویسندگی محمدرضا رادمند و کارگردانی نوشین مسعودیان و محمدرضا رادمند از روز یکشنبه ۱۸ فروردین، ساعت ۲۰ در سالن اصلی […]


نمایش «لک لک‌های حقیقی» از روز یکشنبه ۱۸ فروردین در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «لک لک‌های حقیقی» به نویسندگی محمدرضا رادمند و کارگردانی نوشین مسعودیان و محمدرضا رادمند از روز یکشنبه ۱۸ فروردین، ساعت ۲۰ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

در این نمایش نوشین مسعودیان، صادق برقعی، بهاره ریاحی، فرشته مرعشی و پدرام صمدی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین مقداد مهدوی طراح صدا و آهنگساز، الهه طرفه طراح لباس و عکاس، فریده براتی طراح تیزر، پوستر و بروشور، محمدرضا رادمند طراح صحنه، نوید آغاز روابط عمومی و تبلیغات و پویا طهماسبی، مرجان وزیری دستیاران کارگردان در این نمایش به همکاری می پردازند.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «لک لک های حقیقی» که تا ۲ اردیبهشت ماه هر روز به جز شنبه ها در ساعت ۲۰ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.