محمدحسین لطیفی یک فیلم اکشن می سازد/ نوجوانان قهرمان می‌شوند

محمدحسین لطیفی فیلمی اکشن با محوریت نوجوانان می سازد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، محمدحسین لطیفی فیلمی سینمایی با موضوع پرچم ایران و افتخارآفرینی نوجوانان ایرانی در سطح بین المللی می سازد. تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، پرویز امیری و نویسندگی […]


محمدحسین لطیفی فیلمی اکشن با محوریت نوجوانان می سازد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، محمدحسین لطیفی فیلمی سینمایی با موضوع پرچم ایران و افتخارآفرینی نوجوانان ایرانی در سطح بین المللی می سازد.

تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، پرویز امیری و نویسندگی اش را پیمان عباسی بر عهده دارند.

ناجی پروری و قهرمان سازی از نوجوانان ایرانی هدف اصلی این فیلم سینمایی معرفی شده است و برای جذاب‌تر کردن این پروژه از صحنه‌های اکشن و هیجانی استفاده می‌شود.

آنچه که بیش از هر چیز دیگر در این داستان پررنگ است، وجود نخبگانی از بین نوجوانان ایرانی است که با عزم و اراده خود پرچم کشورمان را به اهتزاز درمی آورند.

سازندگان این فیلم که در ژانر اکشن تولید می‌شود یکی دیگر از اهدف این پروژه سینمایی را معرفی و نمایش جاذبه‌ها، دیدنی‌ها و پیشرفت‌های موجود و واقعی نقاط مختلف کشور به ویژه کلانشهر تهران اعلام کرده‌اند.