محمد معتمدی خواننده سریال «خاک گرم» شد

عماد توحیدی آهنگساز موسیقی با اعلام خبر حضورش در مجموعه تلویزیونی «خاک گرم» به عنوان آهنگساز از خوانش تیتراژ این سریال توسط محمد معتمدی خبر داد. به گزارش سینما خراسان، عماد توحیدی آهنگساز موسیقی با اعلام خبر حضورش در مجموعه تلویزیونی «خاک گرم» با کارگردانی جواد افشاربه عنوان آهنگساز از خوانش تیتراژ این سریال توسط […]


عماد توحیدی آهنگساز موسیقی با اعلام خبر حضورش در مجموعه تلویزیونی «خاک گرم» به عنوان آهنگساز از خوانش تیتراژ این سریال توسط محمد معتمدی خبر داد.

به گزارش سینما خراسان، عماد توحیدی آهنگساز موسیقی با اعلام خبر حضورش در مجموعه تلویزیونی «خاک گرم» با کارگردانی جواد افشاربه عنوان آهنگساز از خوانش تیتراژ این سریال توسط محمد معتمدی خبر داد.

این آهنگساز در مورد این سریال گفت: مجموعه تلویزیونی«خاک گرم» یک درام اجتماعی به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی فریبا توکلی است که درباره یک حفاری بسیار حساس در سایت ارگ باستانی بم است و باستان‌شناسان در طول این حفاری با کشفیات جدیدی مواجه می‌شوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشغول ضبط بخش های مختلف موسیقی این سریال در استودیو تاج هستیم.

توحیدی با اشاره به قطعه پایانی این مجموعه بیان کرد: موسیقی این قطعه را شب گذشته بر اساس شعری از عباس محمدی، تنظیم آرش صفدری ، نظارت ضبط وحید اختری با صدای محمد معتمدی ضبط کردیم که در مسیر مراحل میکس و مستر است.

عماد توحیدی پیش از این موسیقی سریال «روزهای بهتر» و «اولین انتخاب» را با صدای علیرضا افتخاری ساخته است.

سریال «خاک گرم» با بازی بهزاد فراهانی، دانیال حکیمی، فرشته سرابندی، بهرام ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، رضا توکلی، معصومه آقاجانی، شیوا خسرومهر از ٢٣ بهمن ماه سال جاری از شبکه یک سیما پخش می شود.