مدیران ۲ بخش دیگر جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور احکامی جداگانه مدیران ۲ بخش «تجربه‌های اجرا» و «تشریفات» این دوره را معرفی کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، امین مختاری دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور احکامی جداگانه احمد صمیمی را به‌عنوان مدیر […]


دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور احکامی جداگانه مدیران ۲ بخش «تجربه‌های اجرا» و «تشریفات» این دوره را معرفی کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، امین مختاری دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور احکامی جداگانه احمد صمیمی را به‌عنوان مدیر بخش «تجربه‌های اجرا» و میلاد رئیسیان را به‌عنوان مدیر بخش «تشریفات» این دوره معرفی کرد.

در متن حکم امین مختاری به احمد صمیمی آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش «تجربه‌های اجرا» در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. امید است در سایه ایزد منان ضمن تعامل ویژه با گروه‌های اجرایی، با بکارگیری حداکثر ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

احمدصمیمی دانش آموخته تئاتر و دانشجوی کارشناسی کارگردانی سینما است. از فعالیت های هنری وی می توان به بازی در نمایش های «جیجک علیشاه»، «ویلچر»، «تنها راه ممکن»، «اگر شبی از شبهای تهران مسافری»، «تو هرگز نخواهی نگشت»، «عند از مطالبه»، «صبح یه روز لعنتی»، «طوفان»، «با من حرف نمیزنی چرا»، «در قاب ماه» اشاره کرد.

وی همچنین به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی حضور داشته و موفق به کسب جوایزهای مختلف شده است.

در متن حکم میلاد رئیسیان نیز آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر «تشریفات» بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. امید است در سایه ایزد منان با بکارگیری حداکثر ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

میلاد رئیسیان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته مهندسی هوافضا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. از فعالیت های اجرایی رئیسیان می توان به تجربه ۲ دوره عضویت در بخش بین الملل جشنواره بین المللی فجر اشاره کرد. او همچنین سابقه عضویت و فعالیت در کانون موسیقی دانشگاه امیرکبیر و اجرای موسیقی زنده در دانشگاه را داشته است.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف برگزار می شود.