مدیرعامل برادران وارنر تحت بررسی برای اتهام‌های سوء رفتار جنسی

کوین شوجیهارا رییس بخش سرگرمی کمپانی برادران وارنر برای نوع رابطه‌اش با یک بازیگر زن برای بار دوم تحت بررسی قرار گرفت. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، شرکت وارنرمیدیا تحقیقی را درباره اتهام‌های مطرح شده علیه رئیس بخش سرگرمی برادران وارنر کوین شوجیهارا به راه انداخته است. گفته می‌شود او رابطه‌ای با […]


کوین شوجیهارا رییس بخش سرگرمی کمپانی برادران وارنر برای نوع رابطه‌اش با یک بازیگر زن برای بار دوم تحت بررسی قرار گرفت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، شرکت وارنرمیدیا تحقیقی را درباره اتهام‌های مطرح شده علیه رئیس بخش سرگرمی برادران وارنر کوین شوجیهارا به راه انداخته است. گفته می‌شود او رابطه‌ای با یک بازیگر زن داشته و بعد سعی کرده به او کمک کند در پروژه‌های برادران وارنر نقش به دست بیاورد.

بعد از اینکه هالیوود ریپورتر روز چهارشنبه گزارشی مفصل منتشر کرد که با جزئیات به رابطه بین شوجیهارا و شارلوت کرک بازیگر بریتانیایی می‌پرداخت، شرکت مادر این کمپانی مجبور شد دست به عمل بزند. این استودیو قبلاً این اتهام‌ها را در فصل پاییز سال ۲۰۱۷ بررسی کرده بود و به این نتیجه رسیده بود که هیچ نوع سوء‌استفاده از قدرت توسط شوجیهارا که متأهل هم هست، رخ نداده است.

شوجیهارا و شارلوت کرک در سال ۲۰۱۳ از طریق دو آشنای مشترک یعنی جیمز پکر غول رسانه‌ای استرالیایی و برت رتنر کارگردان و تهیه‌کننده با یکدیگر آشنا شدند. آن موقع پکر و رتنر مشغول مذاکره ۴۵۰ میلیون دلار تأمین مالی برای کمپانی برادران وارنر از طریق شرکت سرمایه‌گذاری رت‌پک بودند.

کرک در بیانیه‌ای که برای هالیوود ریپورتر ارسال کرد، گفت هیچ نوع «رفتار نامناسب» از شوجیهارا، رتنر یا پکر سر نزده است و اصرار داشت که «کوین هرگز چیزی به من قول نداد». با این حال، پیغام‌هایی که در گزارش هالیوود ریپورتر منتشر شد نشان می‌داد که کرک بعدها رتنر و پکر را متهم به این کرده که از او برای نزدیک شدن به شوجیهارا استفاده کرده‌اند تا قرارداد رت‌پک به سرانجام برسد.

یکی از سخنگویان وارنرمیدیا گفت کرک هیچ ادعایی علیه شوجیهارا یا استودیو مطرح نکرده است. منبعی نزدیک به این موضوع گفت شوجیهارا این موضوع را نخستین بار زمانی با رییس‌هایش مطرح کرد که رابطه به پایان رسیده بود و نسبت به رفتار کرک نگران بود.

آن موقع شرکت مسأله را بررسی کرد و تصمیم گرفت هیچ عملی علیه شوجیهارا و جایگاه او در کمپانی برادران وارنر انجام ندهد. در حالی که بررسی جدید انجام می‌شود شوجیهارا در مقام خود به عنوان مدیرعامل این شرکت باقی خواهد ماند.