مدیر عامل برادران وارنر شغلش را از دست داد/ سرانجام فرد خاطی

کوین سوجیهارا مدیر عامل کمپانی برادران وارنر پست خود به عنوان مدیرعامل و رییس هیات مدیره این کمپانی را از دست داد. به گزارش خبرگزار مهر به نقل از د رپ، کوین سوجیهارا در حالی که ۶ سال پست رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل کمپانی برادران وارنر را در اختیار داشت، مجبور است این […]


کوین سوجیهارا مدیر عامل کمپانی برادران وارنر پست خود به عنوان مدیرعامل و رییس هیات مدیره این کمپانی را از دست داد.

به گزارش خبرگزار مهر به نقل از د رپ، کوین سوجیهارا در حالی که ۶ سال پست رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل کمپانی برادران وارنر را در اختیار داشت، مجبور است این پست را ترک کند.

مدیر عامل کمپانی وارنر میدیا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این بهترین تصمیم برای کمپانی و سایر همکاران است که کوین سوجیهارا از ریاست و مدیر عاملی کمپانی برادران وارنر کنار گذاشته شود.

در عین حال وی نوشت: کمپانی از همکاری صمیمانه و مشارکت وی در تولیدات این کمپانی به مدت ۲۵ سال بهره برده و از این رو قدردان وی است. در بیانیه آمده است: کوین می‌داند که اشتباه او می‌تواند بر کل کمپانی اثر سو بگذارد.

گزارش هالیوود ریپورتر که ۶ مارس انتشار یافت، موجب شد تا باب تحقیقات جدید درباره وی باز شود و تحقیقات درباره سوء‌استفاده وی از قدرت در کمپانی مورد بررسی قرار بگیرد.

وی پس از مطرح شدن این مسائل با صدور بیانیه‌ای به خاطر رفتارش عذرخواهی کرده و اعلام کرده بود برای رابطه غیراخلاقی با یک بازیگر زن و ارتباط نامشروع برای حمایت کاری از این بازیگر، از نوع رفتارش شرمنده است.