مستند سقوط هواپیمای یاسوج به نیمه راه تولید رسید

مستندی درباره سقوط مرگبار هواپیمای یاسوج به کارگردانی سیامک میثاقی در حال ساخت است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سیامک میثاقی کارگردان در حال ساخت مستندی درباره هواپیمایی است که ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ در کوه های دنا سقوط کرد و همه سرنشینان آن جان باختند. این مستند با نگاه تحلیلی و کارشناسی به […]


مستندی درباره سقوط مرگبار هواپیمای یاسوج به کارگردانی سیامک میثاقی در حال ساخت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سیامک میثاقی کارگردان در حال ساخت مستندی درباره هواپیمایی است که ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ در کوه های دنا سقوط کرد و همه سرنشینان آن جان باختند. این مستند با نگاه تحلیلی و کارشناسی به سانحه و حواشی پساسانحه، سعی بر آن دارد به زوایای مختلف این حادثه بپردازد.

از ویژگی های مستند می‌توان به گفتگوی ویژه با کارشناسان (از جمله شاهین فتحی معاون جمعیت امداد و نجات هلال احمر، محمد کبادی رئیس پایگاه های کوهستان و دریا و ساحل سازمان جمعیت هلال احمر) و تصاویر کم‌نظیری از محل سقوط هواپیما در نزدیکی کوه دنا اشاره کرد.

عوامل این فیلم عبارتند از: سیامک میثاقی تهیه کننده و کارگردان، علی نعمت الهی مدیرتصویربرداری، محمد عزیزی مشاور و برنامه ریز، مجید مهربان صدابرادری، علی سیفی مجری طرح، پدارم تشرفی هماهنگی، روابط عمومی فاطمه پاقلعه‌نژاد.