«مسخ» کافکا تعطیل شد/ صحنه تئاتر را گدایی نمی‌کنم

ناصر حسینی‌مهر که طی چند ماه گذشته نمایش «مسخ» کافکا را برای اجرا در مجموعه تئاتر شهر تمرین می‌کرد، اعلام کرد که اجرای این اثر نمایشی منتفی شد. ناصر حسینی‌مهر نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر که قصد داشت نمایش «مسخ» اثر کافکا را در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد و تمرین‌های این اثر نمایشی […]


ناصر حسینی‌مهر که طی چند ماه گذشته نمایش «مسخ» کافکا را برای اجرا در مجموعه تئاتر شهر تمرین می‌کرد، اعلام کرد که اجرای این اثر نمایشی منتفی شد.

ناصر حسینی‌مهر نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر که قصد داشت نمایش «مسخ» اثر کافکا را در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد و تمرین‌های این اثر نمایشی را طی چند ماه گذشته آغاز کرده بود، درباره وضعیت تمرین و اجرای نمایش «مسخ» به سینما خراسان گفت: «مسخ» را تعطیل کردیم چون از نسل های برحق پیشین خود آموختم که صحنه تئاتر را گدایی نکنم.

وی تأکید کرد: آنقدر با مدیران و مسئولان تئاتر بر سر ساز و کار اجرای مسخ چانه زدیم که دیگر رمقی برایم نمانده و آنقدر خسته‌ام که ناچار شدم از اجرای این شاهکار کافکا انصراف دهم.

حسینی‌مهر با بیان اینکه ۳ ماه فصل پاییز را به تمرین نمایش «مسخ» مشغول بودیم، افزود: بعد از چند ماه تمرین، کار را تعطیل کردیم.

این هنرمند تئاتر در پایان سخنان خود اظهار کرد: بیش از ۴۰ بار من با مدیران و مسئولان تئاتری جلسات حضوری و غیر حضوری برای اجرای نمایش «مسخ» داشتم که دیگر خسته شدم.