«مشاور موجی» در انتظار حمایت مالی «اوج»/ قیام یک قهرمان علیه فساد

ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما اعلام کرد که از سازمان «اوج» برای ساخت فیلم سینمایی «مشاور موجی» درخواست مشارکت مالی کرده‌ و در انتظار اعلام نظر این سازمان است. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما، درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: به تازگی درخواست مشارکت مالی برای ساخت فیلم سینمایی «مشاور موجی» به […]


ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما اعلام کرد که از سازمان «اوج» برای ساخت فیلم سینمایی «مشاور موجی» درخواست مشارکت مالی کرده‌ و در انتظار اعلام نظر این سازمان است.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما، درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: به تازگی درخواست مشارکت مالی برای ساخت فیلم سینمایی «مشاور موجی» به سازمان اوج داده‌ایم و امیدواریم طی یکی دو هفته آینده وضعیت این مشارکت مشخص شود البته هنوز کارگردان این اثر قطعی نیست و ما با چند نفر برای انجام کارگردانی «مشاور موجی» صحبت کرده‌ایم.

وی عنوان کرد: به موازات سازمان اوج مشغول رایزنی با چند نهاد دیگر برای سرمایه‌گذاری این اثر هستیم و امیدواریم طی چند هفته آینده درباره این مساله به نتیجه برسیم.

این تهیه کننده درباره داستان این اثر بیان کرد: «مشاور موجی» درباره یکی از بازماندگان قهرمانان جنگ است که در زمان حال برای فساد اقتصادی و بازگشت حقوق مردم، انقلاب می‌کند.

اصغری در پایان گفت: اگر مقدمات مالی این اثر فراهم شود، «مشاور موجی» را پاییز امسال مقابل دوربین می‌بریم.