معرفی استادان اولین کارگاه حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی

استادان اولین کارگاه «حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی» معرفی شدند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری پانزدهمین نمایشگاه اسماءالحسنی، اولین دوره کارگاهی حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی به همت طراحان مستقل ایران در فرودین ماه ۹۸ زیر نظر استادان حوزه گرافیک برگزار می شود. ناصر طاووسی، مسعود نجابتی، صابر شیخ رضایی، حامد مغروری، سید […]


استادان اولین کارگاه «حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی» معرفی شدند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری پانزدهمین نمایشگاه اسماءالحسنی، اولین دوره کارگاهی حروف نگاری پوستر اسماءالحسنی به همت طراحان مستقل ایران در فرودین ماه ۹۸ زیر نظر استادان حوزه گرافیک برگزار می شود.

ناصر طاووسی، مسعود نجابتی، صابر شیخ رضایی، حامد مغروری، سید حمید شریفی و سید حسن موسی زاده مسئولیت تدریس در این کارگاه تجسمی را برعهده گرفتند.

متقاضیان شرکت در این کارگاه باید در وب سایت رسمی نمایشگاه به نشانی www. todayposters.com ثبت نام کرده و سپس آثار خود را با مشخصات تعیین شده به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند تا در صورت پذیرفته شدن اثر یا آثارشان در این مرحله، برای حضور یافتن در کارگاه اقدام کنند. آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در کارگاه ۱۶ اسفند ماه اعلام شده است.