معرفی داوران بخش بین‌الملل و سیفژ جشنواره پویانمایی تهران

۶ هنرمند از ایران و جهان داوری بخش بین‌الملل و سیفژ یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران را برعهده دارند. به گزارش سینما خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، چهار هنرمند از هنر-صنعت انیمیشن جهان در کنار یک هنرمند ایرانی داوری بخش بین‌الملل یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را برعهده دارند […]


۶ هنرمند از ایران و جهان داوری بخش بین‌الملل و سیفژ یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران را برعهده دارند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، چهار هنرمند از هنر-صنعت انیمیشن جهان در کنار یک هنرمند ایرانی داوری بخش بین‌الملل یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را برعهده دارند همچنین بخش سیفژ را ۲ داور از ایران و جهان قضاوت می‌کنند.

مایکل دودوک، سیلوی برینگاز، ولکر پتزولد، مهین جواهریان و فرنس میکولاش از روز جمعه ۱۰ اسفند کار داوری بخش بین‌الملل را آغاز می‌کنند و تا سه‌شنبه ۱۴ اسفند کار قضاوت را به پایان می‌رسانند.

همچنین در بخش سیفژ آزاده شکوری‌راد و ولکر پتزولد داوری آثار را از روز جمعه ۱۰ اسفند آغاز می‌کنند و تا سه‌شنبه ۱۴ اسفند ادامه می‌دهند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.