معرفی دبیران بخش‌های تجسمی جشنواره جهانی «هنر مقاومت»

مسعود نجابتی با صدور احکامی جداگانه دبیران بخش‌های «نقاشی»، «حجم»، «کارتون» و «عکس» ششمین جشنواره «هنر مقاومت» را منصوب کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری جشنواره، مسعود نجابتی دبیرکل ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» با صدور احکامی جداگانه دبیران بخش‌های «نقاشی»، «حجم»، «کارتون» و «عکس» این جشنواره را منصوب […]


مسعود نجابتی با صدور احکامی جداگانه دبیران بخش‌های «نقاشی»، «حجم»، «کارتون» و «عکس» ششمین جشنواره «هنر مقاومت» را منصوب کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری جشنواره، مسعود نجابتی دبیرکل ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» با صدور احکامی جداگانه دبیران بخش‌های «نقاشی»، «حجم»، «کارتون» و «عکس» این جشنواره را منصوب کرد.

غلامعلی طاهری و طاهر شیخ الحکمایی به ترتیب به عنوان دبیران بخش «نقاشی» و «حجم» و سید مسعود شجاعی طباطبایی و حسن قائدی نیز به ترتیب به عنوان دبیران بخش «کارتون» و «عکس» منصوب شدند.

پیش از این نیز محمد حبیبی به عنوان دبیر اجرایی و مهدی علی بخشی در سمت مدیر روابط عمومی این جشنواره احکام خود را از مسعود نجابتی دریافت کرده بودند.

ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» در هشت بخش «نقاشی»، «کارتون»، «حجم»، «عکس»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «تصویر سازی» و «عکس» توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح، بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.