معرفی نمایش‌های خیابانی تئاتر صاحبدلان در ایام محرم و صفر

کانون تئاتر دینی اداره‌کل هنرهای نمایشی ۸ نمایش خیابانی را در قالب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان برای اجرا در محوطه تئاتر شهر در ایام محرم و صفر معرفی کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، کانون تئاتر دینی اداره‌کل هنرهای نمایشی در ایام محرم و صفر، ۸ نمایش خیابانی […]


کانون تئاتر دینی اداره‌کل هنرهای نمایشی ۸ نمایش خیابانی را در قالب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان برای اجرا در محوطه تئاتر شهر در ایام محرم و صفر معرفی کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، کانون تئاتر دینی اداره‌کل هنرهای نمایشی در ایام محرم و صفر، ۸ نمایش خیابانی را از پنجشنبه ۲۸ شهریور (۱۹ محرم) تا چهارشنبه ۱۰ مهر (سوم صفر) در محوطه مجموعه تئاتر شهر و در قالب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان اجرا می‌کند.

اسامی این ۸ نمایش خیابانی که در فاصله ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهر هر روز به تناوب در سه نوبت ۱۷، ۱۷:۳۰ و ۱۸ میزبان علاقه‌مندان خواهند بود به شرح زیر است:

۱- «هناس» به کارگردانی جلال حسن‌وند

۲- «حر در میان دوزخ و بهشت» به کارگردانی افشین قاسمی

۳- «دهلران پایتخت سونامی» به کارگردانی احمد جعفری

۴- «قهرمان کیست؟» به کارگردانی مارال ایزدبخش

۵- «پ مثل پریدن» به کارگردانی محسن کولیوندی

۶- «قول عاشقی» به کارگردانی جمشید عسگری

۷- «شام آخر» به کارگردانی مرتضی وکیلیان

۸- «آب» به کارگردانی سعید دبیحی

نهمین دوره تئاتر صاحبدلان همزمان با ایام سوگورای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش در ایام محرم و صفر در تهران و سایر شهرهای ایران برگزار می‌شود.