معرفی هیات انتخاب بخش پویانمایی جشنواره فیلم شهر

هیات انتخاب بخش‌های پویانمایی هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر معرفی شدند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، با پایان یافتن فرصت ثبت نام آثار در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، انتخاب فیلم‌ها برای بخش‌های مختلف آغاز شده است. هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره طی احکامی حسین […]


هیات انتخاب بخش‌های پویانمایی هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر معرفی شدند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، با پایان یافتن فرصت ثبت نام آثار در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، انتخاب فیلم‌ها برای بخش‌های مختلف آغاز شده است.

هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره طی احکامی حسین صافی، سیدعلیرضا گلپایگانی و محمدحسین نیرومند را به عنوان اعضای هیات انتخاب این بخش از جشنواره منصوب کرد.

در احکام صادره آمده است: «نظر به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی از شما به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی مسابقه سینمای ایران هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر دعوت به عمل می‌آید.

امید است با حضور ارزشمند جنابعالی و تجارب مفیدی که در این زمینه دارید، شاهد انتخاب آثار ارزشمند در زمینه کیفی و محتوا در این بخش از جشنواره باشیم.»

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی از ۲۶ الی ۳۱ تیرماه سال جاری در شهر تهران، پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود