مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست شورای‌عالی تا ۵ تیرماه تمدید شد

سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان از تمدید مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست اسامی منتشر شده تا ۵ تیر ماه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان درباره لیست منتشر شده اسامی تهیه‌کنندگان گفت: لیست اولیه همانطور که پیشتر گفتیم قطعی […]


سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان از تمدید مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست اسامی منتشر شده تا ۵ تیر ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان درباره لیست منتشر شده اسامی تهیه‌کنندگان گفت: لیست اولیه همانطور که پیشتر گفتیم قطعی نیست و بر همین مبنا اعلام کردیم دوستان تهیه‌کننده تا آخر خردادماه فرصت اعتراض و ارائه مدارک جهت تغییر وضعیت خود در این لیست را دارند.

وی بیان کرد: برای رفاه حال تهیه‌کنندگان مهلت اعتراض ۵ روز دیگر تمدید شد تا دوستان با فراغت بیشتری امکان تهیه مدارک لازم و ارائه آن را داشته باشند. به همین منظور تهیه‌کنندگان سینمای ایران تا ۵ تیر ماه فرصت اعتراض و ارائه مدارک خود را دارند.

دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان توضیح داد: برخی از افراد ممکن است به وضعیت خود در فهرست که شامل پیوسته، موقت و رسمی است، معترض باشند. این دوستان هم به سرعت بر اساس نظام‌نامه تهیه‌کنندگی مدارک موردنظر خود را ارائه دهند تا در خصوص تغییر وضعیت آن‌ها اقدام شود.

هاشمی در پایان تاکید کرد: لیست منتشرشده لیست اولیه است و ظرف زمان اعلام شده فرصت هست تا لیست قطعی آماده شود و ما در شورای عالی تهیه‌کنندگان آماده پاسخگویی به دوستان تهیه‌کننده هستیم.