مهلت ثبت نام در دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه تمدید نمی‌شود

چهارشنبه ۱۵ خرداد آخرین مهلت ثبت نام در دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه است که تمدید نخواهد شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشن مستقل فیلم کوتاه، دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه طبق روال گذشته در تابستان امسال توسط انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برگزار می‌شود و فیلمسازان […]


چهارشنبه ۱۵ خرداد آخرین مهلت ثبت نام در دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه است که تمدید نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشن مستقل فیلم کوتاه، دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه طبق روال گذشته در تابستان امسال توسط انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برگزار می‌شود و فیلمسازان تا ۱۵ خرداد فرصت ثبت نام دارند.

تمامی فیلم‌های کوتاه داستانی و تجربی با مدت زمان حداقل ۳ دقیقه و حداکثر ۳۰ دقیقه که از ابتدای تیرماه ۹۶ تا خرداد ۹۸ تولید شده و برای دوره‌های قبلی جشن ارسال نشده اند می‌توانند فرم تقاضای شرکت در جشن را تکمیل کنند.

فرم تقاضای شرکت در جشن باید از طریق سایت انجمن فیلم کوتاه ایران www.iranianshortfilm.com تکمیل شود و پس از تکمیل فرم تقاضا، فیلمسازان متقاضی شرکت باید یک نسخه از فیلم خود را با مشخصات فنی خواسته شده حداکثر تا یک هفته پس از ثبت نام اینترنتی در روزهای اداری از ساعت ۱۰ الی ۱۶ به دفتر انجمن فیلم کوتاه ایران به آدرس تهران، خیابان وصال شیرازی، پایین‌تر از خیابان طالقانی، پلاک ۲۸، ساختمان شماره ۲ خانه سینما، طبقه ۲ تحویل دهند.

انتخاب و داوری فیلم‌های جشن مستقل فیلم کوتاه ایران توسط آکادمی ایسفا انجام می‌شود.