نخستین سینمای روباز غرب کشور در سنندج راه‌اندازی می‌شود

سنندج – مدیرعامل بهمن سبز از راه اندازی نخستین سینمای روباز غرب کشور در پردیس سینمایی بهمن سنندج خبر داد. به گزارش سینما خراسان، سید مصطفی حسینی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های جمعی استان کردستان در سنندج، اظهار کرد: با توجه به زیرساخت‌های موجود نخستین سینمای روباز منطقه غرب کشور در پردیس سینمایی بهمن […]


سنندج – مدیرعامل بهمن سبز از راه اندازی نخستین سینمای روباز غرب کشور در پردیس سینمایی بهمن سنندج خبر داد.

به گزارش سینما خراسان، سید مصطفی حسینی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های جمعی استان کردستان در سنندج، اظهار کرد: با توجه به زیرساخت‌های موجود نخستین سینمای روباز منطقه غرب کشور در پردیس سینمایی بهمن سنندج راه اندازی می شود.

وی با اشاره به ظرفیت بالای پردیس سینمایی بهمن سنندج در راستای توسعه و تقویت فعالیت‌های فرهنگی در این شهر، گفت: این سینمای روباز برای نخستین بار در منطقه غرب کشور و با ظرفیت ۴۰ صندلی تا خرداد ماه سال ۱۳۹۹ راه اندازی و به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل بهمن سبز با اشاره به راه اندازی سه سالن دیگر در پردیس سینمایی بهمن سنندج، گفت دو سالن ۳۰ تا ۴۰ نفره و یک کافه سالن ۱۰۰ نفره از دیگر اقدامات در راستای توسعه پردیس سینمایی بهمن سنندج به شمار می رود.

وی با اشاره به این که پردیس سینمایی بهمن سنندج یکی از بهترین پردیس های سینمایی سطح کشور است، گفت: با راه اندازی این ۴ سالن جدید پردیس سینمایی بهمن سنندج به یکی از مجهزترین و بهترین پردیس‌ها در سطح کشور با ۷ سالن مجزای سینما تبدیل می شود.

حسینی با اشاره به اینکه صندلی های سالن شماره یک پردیس سینمایی بهمن سنندج نیز تا سال آینده تعویض می شود، گفت: در راستای ارتقاء خدمات ارائه شده در پردیس سینمایی بهمن سنندج سالن های ۲ و ۳ این مجموعه نیز در کمترین زمان ممکن بازسازی و نوسازی می شوند.

وی از آمادگی بهمن سبز در راستای ایجاد سالن سینما در سایر شهرستان‌های استان کردستان، عنوان کرد: موسسه بهمن سبز به عنوان یکی از زیر مجموعه های حوزه هنری انقلاب اسلامی آمادگی دارد تا در کنار کمک‌های مسئولان و مدیران استانی زمینه برای راه اندازی سالن سینما در سایر شهرستان‌های استان کردستان را فراهم کند.

مدیرعامل بهمن سبز افزود: خوشبختانه از صبح روز دوشنبه پنجم اسفند ماه به صورت رسمی کار بازسازی و راه‌اندازی پردیس سینمایی استقلال در شهر سقز آغاز می‌شود و انتظار داریم که این پردیس تا پایان شهریور سال ۹۹ به بهره برداری برسد.

وی از آمادگی موسسه بهمن سبز در راستای راه اندازی سینما در سایر شهرهای استان کردستان خبر داد و گفت: در صورتی که مسئولان استانی نیز همکاری کنند ما آمادگی داریم حداقل در دو شهرستان دیگر استان نیز سالن سینما راه اندازی کنیم.

در جریان برگزاری این نشست خبری رئیس هیئت مدیره موسسه بهمن سبز و همچنین رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان نیز گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در راستای توسعه و تقویت فعالیت های سینمایی در استان کردستان را ارائه کردند.