نسیم ادبی به «گواهی امضاء» رسید

نسیم ادبی در فیلم سینمایی «گواهی امضاء» به کارگردانی شهرام اسدزاده نقش اول زن را ایفا می‌کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، در فیلم سینمایی «گواهی امضاء» که به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده و با بازی امیر آقایی چندی پیش کلید زده شد، نسیم ادبی نقش مقابل امیر آقایی […]


نسیم ادبی در فیلم سینمایی «گواهی امضاء» به کارگردانی شهرام اسدزاده نقش اول زن را ایفا می‌کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، در فیلم سینمایی «گواهی امضاء» که به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده و با بازی امیر آقایی چندی پیش کلید زده شد، نسیم ادبی نقش مقابل امیر آقایی را با نام محبوبه ایفا می‌کند، این دومین همکاری نسیم ادبی و شهرام اسدزاده بعد از فیلم «طاقباز» است.

«گواهی امضاء» روایت متقاطع و پیچیده‌ای است از یک شبانه روز از زندگی فریبرز و محبوبه که تصادف دختر بچه ۵ ساله‌شان با نام تینا با اتومبیل گروه فاسدان، آنها را سر راه زوج دیگری به نام‌های اشکان و ندا قرار می‌دهد. در میان این هیاهو و درگیری‌ها هر کس به فکر نجات زندگی خود از یک چند ضلعی تعقیب و گریز است تا گواهی برای تار و پود افکار خود به دست آورد.

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: شهرام اسدزاده، تهیه‌کننده: سیدمحمد قاضی، مشاور پروژه: سیروس الوند، مجری طرح: موسسه نقطه عطف سینما و تئاتر، مدیر تولید: رحمت عبدالله‌زاده، مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: علی آشتیانی، صدابردار: محمد صالحی، طراح گریم: دانیال شعاعی، طراح صحنه: حسین مجد، جانشین تولید: فروزان جنیران، دستیار اول فیلمبردار و نورپرداز: مصطفی بافرونی، منشی صحنه: شهرزاد مطلق، طراح لباس: سمیرا کشورنژاد، مدیر تدارکات: مراد خانه‌زاد، فیلم پشت صحنه: پریسا آزمایش، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی نیا، عکس: حسین خدارتی.