نشست تخصصی «پاراگراف ۱» برگزار می‌شود

مرکز تئاتر مولوی با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی هنر، نشستی را با محوریت مدیریت فرهنگی و رونمایی از کتاب «مدیریت تئاتر» برگزار می کند. به گزارش سینما خراسان، مرکز تئاتر مولوی طی همکاری با اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی هنر، نشستی را با محوریت مدیریت فرهنگی و با حضور چهره هایی همچون علی […]


مرکز تئاتر مولوی با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی هنر، نشستی را با محوریت مدیریت فرهنگی و رونمایی از کتاب «مدیریت تئاتر» برگزار می کند.

به گزارش سینما خراسان، مرکز تئاتر مولوی طی همکاری با اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی هنر، نشستی را با محوریت مدیریت فرهنگی و با حضور چهره هایی همچون علی منتظری، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، شهرام زرگر و مهرداد رایانی مخصوص تحت عنوان «پاراگراف ۱» روز شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۷ برگزار خواهد کرد.

در این نشست از کتاب «مدیریت تئاتر» نوشته دیوید ام کنته و استفن لنگلی با ترجمه مجید سرسنگی دانشیار گروه هنرهای نمایشی دانشگاه تهران، رونمایی می شود.

کتاب «مدیریت تئاتر» که به طور جامع به شیوه های مختلف تولید و مدیریت تئاتر می پردازد به تازگی توسط نشر شهر منتشر شده است.

از علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست، دعوت به عمل می آید تا روز شنبه ۱۳ بهمن ماه ساعت ۱۷ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.