نشست «معماری، نقاشی زیستنی» در گالری آس

نشست «معماری؛ نقاشی زیستنی» با حضور احمد محیط طباطبایی، زروان روحبخشان و عیسی جباری در گالری آس برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، نشست «معماری؛ نقاشی زیستنی» درباره نمایشگاه انفرادی نقاشی مرضیه میرجعفری با عنوان «من و پیپ آقای شارل» است و نگاهی اجمالی دارد به روند دگرگونی فرم، از گذشته تاکنون […]


نشست «معماری؛ نقاشی زیستنی» با حضور احمد محیط طباطبایی، زروان روحبخشان و عیسی جباری در گالری آس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، نشست «معماری؛ نقاشی زیستنی» درباره نمایشگاه انفرادی نقاشی مرضیه میرجعفری با عنوان «من و پیپ آقای شارل» است و نگاهی اجمالی دارد به روند دگرگونی فرم، از گذشته تاکنون و اشتراکات روش‌شناسی تاریخی نقاشی و معماری. در این نشست احمد محیط طباطبایی، زروان روحبخشان و عیسی جباری، به گفت‌وگو خواهند نشست.

«من و پیپِ آقای شارل» نمایشگاه آثار مرضیه میرجعفری بود که هفته پیش در گالری آس افتتاح شد. او در این نمایشگاه تلاش کرده بود، معمار و معماری را با رفتار نقاشانه توامان به سمت فرم و فضایی پیش ببرد، که در آن خصلت‌های بصری، گویای احوالات معماران تاثیرگذار قرن بیستم تابه امروز است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این نشست، به شریعتی، بالاتر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، شماره ١٨٣١، گالری آس مراجعه کنند.