نقاشان ایرانی به میلان رفتند/ برگزاری نمایشگاه «هنر میلان»

نمایشگاه «هنر میلان» با آثاری از چند نقاش ایرانی آغاز به کار می‌کند. به گزارش سینما خراسان، نمایشگاه «هنر میلان» (Affordableart) با آثاری از چند نقاش ایرانی روز جمعه ۵ بهمن برابر با ۲۵ ژانویه آغاز به کار می‌کند. در این نمایشگاه که با حضور هنرمندانی از کشورهای مختلف در شهر میلان برپا می‌شود، آنه […]


نمایشگاه «هنر میلان» با آثاری از چند نقاش ایرانی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش سینما خراسان، نمایشگاه «هنر میلان» (Affordableart) با آثاری از چند نقاش ایرانی روز جمعه ۵ بهمن برابر با ۲۵ ژانویه آغاز به کار می‌کند.

در این نمایشگاه که با حضور هنرمندانی از کشورهای مختلف در شهر میلان برپا می‌شود، آنه محمد تاتاری، امید حلاج، کاوه کاووسی و سیامک عزمی از سوی گالری نیان حضور پیدا می کنند.

نمایشگاه «هنر میلان» در بخش‌های مختلف نقاشی، گرافیک، مجسمه‌سازی و عکاسی هر سال فرصتی برای گالری‌ها فراهم می‌کند تا در کنار نمایش آثار هنرمندان و ارتباط با هنر جهان به یکی از اهداف اصلی این نمایشگاه یعنی فروش آثار نیز دست پیدا کنند.

این نمایشگاه که به ارایه هنرهای معاصر بین‌المللی از هنرمندان شناخته شده و هنرمندان جوان می‌پردازد، اولین بار در سال ۱۹۹۹ در لندن برگزار شد اما پس از آن هر سال در کشورهای مختلفی برگزار می‌شود.

هدف اصلی از برپایی این نمایشگاه ارایه آثاری با کیفیت و قیمت مناسب است و برگزارکنندگان برای همه آثار راه‌یافته در این نمایشگاه سقف فروش در نظر گرفته‌اند تا از این طریق هنر را در دسترس همگان قرار بدهند.

نمایشگاه «هنر میلان» از ۲۵ تا ۲۷ ژانویه برابر با ۵ تا ۷ بهمن برپا می‌شود.

گالری نیان قرار است به زودی فعالیت حرفه‌ای خود را در ایران آغاز کند.