نمایشنامه‌خوانی «اتاق ۱۲۱۶» در تماشاخانه سرو

نمایشنامه «اتاق ۱۲۱۶» بر اساس متنی از کیوان صباغ و به کارگردانی علی برجی درتماشاخانه سرو نمایشنامه‌خوانی خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، این نمایشنامه خوانی که در سالروز واقعه خونین حمله ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای مسافربری ۶۵۵ ایران ایر اجرا خواهد شد، ادای دینی ازسوی هنرمندان […]


نمایشنامه «اتاق ۱۲۱۶» بر اساس متنی از کیوان صباغ و به کارگردانی علی برجی درتماشاخانه سرو نمایشنامه‌خوانی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، این نمایشنامه خوانی که در سالروز واقعه خونین حمله ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای مسافربری ۶۵۵ ایران ایر اجرا خواهد شد، ادای دینی ازسوی هنرمندان تئاترمقاومت کشور به شهدای این واقعه و محکوم نمودن این فاجعه تروریستی از سوی ایالات متحده آمریکا است.

علی برجی کارگردانی این نمایشنامه‌خوانی را بر عهده دارد و الهام هادیان، داوود شمس، مریم کوچک خانی، بهارک توسلی و علی برجی نقش‌خوانان این نمایشنامه‌خوانی هستند.

این نمایشنامه‌خوانی از روز چهارشنبه ۱۲ تیر مصادف با سالروز این حمله تروریستی به مدت ۳ روز تا ۱۴ تیرماه ازساعت ۱۸ در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به عنوان مرکز تخصصی نمایش‌های ارزشی با مضامین انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، با ظرفیت ۱۵۰ نفر در خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح، جنب ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد.