نمایشگاه طراحی‌های سیاوش روشندل‌ در خانه هنرمندان ایران

نمایشگاه طراحی‌های سیاوش روشندل در خانه هنرمندان ایران برپا است. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه طراحی‌های سیاوش روشندل مروری بر سه دهه فعالیت هنری این هنرمند دارد که با تکنیک‌های مختلف طراحی شده است. سیاوش روشندل درباره برگزاری این نمایشگاه گفت:‌ در این نمایشگاه تعدادی […]


نمایشگاه طراحی‌های سیاوش روشندل در خانه هنرمندان ایران برپا است.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه طراحی‌های سیاوش روشندل مروری بر سه دهه فعالیت هنری این هنرمند دارد که با تکنیک‌های مختلف طراحی شده است.

سیاوش روشندل درباره برگزاری این نمایشگاه گفت:‌ در این نمایشگاه تعدادی از طراحی‌هایی که از سال ۶۴ تا ۹۷ را انجام داده‌ام به نمایش گذاشته‌ام که طیف متنوعی از تکنیک‌ها و دوره‌های مختلف را در برگرفته است.

وی ادامه داد:‌ همیشه دوست داشتم که از ساده‌ترین ابزارها برای طراحی و نقاشی استفاده کنم لذا آثار ارائه شده در این نمایشگاه با ساده‌ترین ابزارها قلم مرکب، قلم فلزی و مداد است که به نمایش گذاشته شده است.

روشندل بیان کرد: در این نمایشگاه تعداد ۸۰ اثر از سوژه‌های مختلف انتخاب و ارائه شده است که برخی آبستره، رئال، تخیلی و مدرن است که امیدوارم مورد استقبال مردم و هنردوستان قرار بگیرد.

روشندل تاکنون بیش از ۱۴ نمایشگاه انفرادی در تهران، اصفهان و دیگر شهرها برگزار کرده است.

نمایشگاه طراحی‌های سیاوش روشندل به کوشش فاطمه کافی‌زاده و جعفر صادقی، تا ۱۲ شهریور در خانه هنرمندان ایران دایر است.