نمایشگاه گروهی «آن» در گالری فرشته برپا می‌شود

نمایشگاه گروهی «آن» با مجموعه آثاری از هنرمندان جوان عکاس روز جمعه ۱۱ مردادماه در گالری فرشته برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری فرشته، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «آن» به کیوریتوری صالحه خوانساری جمعه ۱۱ مردادماه در گالری فرشته گشایش می‌یابد. «آن» که می‌تواند فرصتی برای نمایش هیجانات […]


نمایشگاه گروهی «آن» با مجموعه آثاری از هنرمندان جوان عکاس روز جمعه ۱۱ مردادماه در گالری فرشته برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری فرشته، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «آن» به کیوریتوری صالحه خوانساری جمعه ۱۱ مردادماه در گالری فرشته گشایش می‌یابد.

«آن» که می‌تواند فرصتی برای نمایش هیجانات و کنش های درونی آدم هایی باشد که طبیعت بکر و دست نخورده این جهان را به خدمت گرفته‌اند.

صالحه خوانساری، مجموعه آثاری از حانیه محبعلی، پارمیدا آستانه، کیانا شکوهی راد، عرفانه روزگرد، سارا نجاری، زینب حیدرتامینی، فاطمه نیکبخت، راحیل حیدری، یاسمین مشهدی صحاف، فرزانه کریمی، سنا کاظمی و سحر سروش را گرد هم آورده است. در بیانیه این نمایشگاه به قلم صالحه خوانساری آمده است:

«نمایشگاه گروهی «آن» فرصتی برای نمایش هیجانات و کنش‌های درونی افرادی است که طبیعت بکر و دست نخورده ی این جهان را به خدمت گرفته‌اند. طبیعت به خودی خود به آن بخش از جهان که ساخته دست آدمی نیست اطلاق می‌شود، اما انسان امروزی در مواجه با آن، درصدد تخلیه عواطف و هیجانات و ناگفته‌هایش است. در این نمایشگاه هنرمندان با استفاده از تمهیدات دوربین و لوازم عکاسی و حرکات بدنی، به‌طور تصادفی و آنی، معنی دیگری از طبیعت را ارائه داده اند.»

آیین گشایش این نمایشگاه آدینه یازدهم مرداد ماه ساعت ۱۷ الی ۲۱ در محل گالری فرشته به نشانی خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر روبه روی پارکینگ رویال، پلاک ۱۶۷۱ برگزار می‌شود و این مجموعه به مدت ۱۴ روز میزبان علاقمندان خواهد بود.