نمایش آثار چهارمین جشنواره ملی «عکس آب» در ۱۰ استان

آثار چهارمین دوره جشنواره ملی «عکس آب» همزمان با تهران در ۹ استان کشور در اسفند ماه ۹۷ به نمایش در می‌آید. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، چهارمین دوره جشنواره ملی «عکس آب» همزمان با تهران در استان های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، یزد، خوزستان، خراسان رضوی، گیلان […]


آثار چهارمین دوره جشنواره ملی «عکس آب» همزمان با تهران در ۹ استان کشور در اسفند ماه ۹۷ به نمایش در می‌آید.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، چهارمین دوره جشنواره ملی «عکس آب» همزمان با تهران در استان های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، یزد، خوزستان، خراسان رضوی، گیلان و آذربایجان شرقی به مدت یک هفته برگزار می شود. علاوه بر این، نمایش آثار برگزیده این جشنواره در تابلوهای محیطی شهر تهران، تابلوهای ایستگاه‌های مترو و در محل پل طبیعت نیز در معرض دید عموم قرار می‌گیرند.

نشست با کارگردانان سینما، نشست های تخصصی با عکاسان و ورکشاپ هایی ویژه اقشار مختلف در این مدت ۷ روز با شعار «آب برای همه» برگزار می شود.

این جشنواره با همکاری مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و کمیسیون ملی یونسکو در ایران، اسفند ماه ۹۷ برگزار می شود.

بر پایه تقویم جشنواره، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه، سه‌شنبه۳۰ بهمن ماه اعلام شده است و این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز هم در تاریخ ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ همزمان با همایش بزرگداشت روز ملی آب است.

هنرمندان برای اطلاع از قوانین شرکت، ثبت‌نام و ارسال عکس می توانند به پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانی (www.water.salon.photo) مراجعه کنند.