نمایش «سقراط» برای پنجمین بار به تالار وحدت می‌آید

نمایش «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی اسفند ماه برای پنجمین بار در تالار وحدت اجرا خواهد شد. به گزارش سینما خراسان، به دعوت بنیاد رودکی و تالار وحدت نمایش «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی اسفند ماه برای پنجمین بار به مدت ۲۰ شب روی صحنه می‌رود. نمایش «سقراط» نخستین‌بار در آذر […]


نمایش «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی اسفند ماه برای پنجمین بار در تالار وحدت اجرا خواهد شد.

به گزارش سینما خراسان، به دعوت بنیاد رودکی و تالار وحدت نمایش «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی اسفند ماه برای پنجمین بار به مدت ۲۰ شب روی صحنه می‌رود.

نمایش «سقراط» نخستین‌بار در آذر و دی سال ۱۳۹۲ در تالار وحدت روی صحنه رفت و پس از آن در ایام تعطیلات نوروز بار دیگر به اجرا درآمد. همچنین این اثر نمایشی در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ نیز برای سومین و چهارمین‌ بار اجرا شد.

نمایشِ «سقراط» تا کنون حدود ۱۵۰ اجرا را پشت سر گذاشته و میزبان ۱۳۰ هزار تماشاگر بوده‌ است.

این نمایش در طول حیات هنری خود موفق به کسب نشان آکادمی حمید سمندریان برای بازی فرهاد آئیش در نقش سقراط، نشان عبدالحسین نوشین برای کارگردانی حمیدرضا نعیمی از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان خانه‌ تئأتر و همچنین کسب جوایز بازیگری، کارگردانی، آهنگسازی، طراحی صحنه، طراحی لباس، طراحی گریم و نمایش برگزیده از سوی چهاردهمین جشن کانون ملی منتقدان تئأتر ایران و دریافت لوح تقدیر از سوی مرکز مطالعات مرکز اسلامی (اخلاق و نیایش در آیینه هنر) ‌برای نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی شده است.