نمایش عکس‌های منتخب جشنواره «هشت» در ایستگاه‌های مترو

منتخبی از عکس‌های برگزیده دو دوره جشنواره عکس «هشت» از امروز در ایستگاه‌های متروی تهران به نمایش در می‌آید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، عکس‌های منتخب ۲ دوره پیشین این جشنواره در ایستگاه‌های مترو تهران به نمایش گذاشته می‌شود. این نمایشگاه‌ها که از چهارشنبه ۱۲ تیرماه و در آستانه […]


منتخبی از عکس‌های برگزیده دو دوره جشنواره عکس «هشت» از امروز در ایستگاه‌های متروی تهران به نمایش در می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، عکس‌های منتخب ۲ دوره پیشین این جشنواره در ایستگاه‌های مترو تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

این نمایشگاه‌ها که از چهارشنبه ۱۲ تیرماه و در آستانه ورود به دهه کرامت آغاز به کار می‌کند، با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو در دو ایستگاه مترو انقلاب و میدان فردوسی برپا می‌شود و به مدت ۲۰ روز به نمایش گذاشته خواهد شد.

همچنین تعداد دیگری از عکس‌های منتخب دو دوره نخست جشنواره «هشت» در قالب یک فوتوکلیپ از تمامی نمایشگرهای ایستگاه‌های متروی تهران پخش خواهد شد.

دو دوره نخست جشنواره عکس «هشت» به دبیری وجیه‌اله شیرمحمدی با موضوع زیارت برگزار شده و با شرکت ۲۰۳۶ عکاس از ۹۰ شهر ایران با بیش از ۲۰ هزار عکس همراه بود که حاصل ۱۵۰ اثر منتخب در دو کتاب عکس مجزا چاپ شد.

«شادی» موضوع سومین دوره جشنواره عکس «هشت» است و فراخوان آن به زودی همزمان با سالروز میلاد حضرت ثامن‌الحجج از سوی شرکت نقش رویای بهشت منتشر می‌شود و از طریق سایت https://royayebehesht.ir در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.