نمایش «نه» به «ایران تماشا» رسید

نمایش «نه» به طراحی و کارگردانی عاطفه مقدسی در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «نه» به طراحی و کارگردانی عاطفه مقدسی اول تا شانزدهم اسفند ماه ساعت ٢٠:٣٠ در سالن ایران تماشا به صحنه می‌رود. «نَه» نمایشی است مبتنی بر حرکت که در قالب پرفورمنس آرت – آلترناتیو اجرا […]


نمایش «نه» به طراحی و کارگردانی عاطفه مقدسی در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «نه» به طراحی و کارگردانی عاطفه مقدسی اول تا شانزدهم اسفند ماه ساعت ٢٠:٣٠ در سالن ایران تماشا به صحنه می‌رود.

«نَه» نمایشی است مبتنی بر حرکت که در قالب پرفورمنس آرت – آلترناتیو اجرا می شود که در طول نمایش در ۱۰ بخش سعی در بیان زندگی تراجنسیتی ها و دغدغه های این افراد در جامعه را دارد.

مجید کشاورز، مبینا محمدنژاد، آتنا محمدی، آوا مهماندوست، نگار والی دوست، سارینا رمضانی، فرشاد کنعانی سادات، امیرحسین حسین عرب، حامد اسماعیلی، جواد رستمی، حامد حجامی، میثم شریف تبار، فائزه حسین زاده، عاطفه مقدسی در این نمایش نقش آفرینی می کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان از فرهاد وحید دستیار کارگردان، عاطفه مقدسی انتخاب موسیقی، مهشاد قصابها عکاس، الهام مرادی طراح لباس و سهیلا انصاری مشاوره رسانه نام برد.