نمایش و نقد «نفس عمیق» در فرهنگسرای ارسباران

فیلم سینمایی «نفس عمیق» به کارگردانی پرویز شهبازی در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، فیلم سینمایی «نفس عمیق» ساخته پرویز شهبازی از آثار ۱۳۸۰ سینمای ایران در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران پس از پانزده سال روی پرده می‌رود. این پانزدهمین برنامه از سری […]


فیلم سینمایی «نفس عمیق» به کارگردانی پرویز شهبازی در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، فیلم سینمایی «نفس عمیق» ساخته پرویز شهبازی از آثار ۱۳۸۰ سینمای ایران در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران پس از پانزده سال روی پرده می‌رود.

این پانزدهمین برنامه از سری اکران‌های «فیلم بزرگ روی پرده بزرگ» است که چهارشنبه هر هفته به همت فرهنگسرای ارسباران و کافه سینما برگزار می‌شود.

این فیلم داستان سه جوان است که در نقطه عطفی از زندگیشان به یکدیگر می‌رسند و با هم این راه را می‌پیمایند. داستان در تهران دهه ۱۳۷۰ می‌گذرد.

برای اکران نسخه باکیفیت ویژه‌ای از فیلم تهیه شده است.

پرویز شهبازی نویسنده فیلمنامه و کارگردان، امیر سماواتی تهیه کننده، علی لقمانی مدیر فیلمبرداری، منصور شهبازی بازیگر، امیر قادری منتقد و کوروش جاهد کارشناس سینما از جمله حاضران در گفتگوی پس از اکران فیلم هستند.

این برنامه روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. آنونس برنامه بعدی «فیلم بزرگ روی پرده بزرگ» هم در این مراسم به نمایش درخواهد آمد.

بخش‌های دیده نشده‌ای از پشت صحنه‌ی فیلم، بخشی از این مراسم خواهد بود.