نمایش «پل خواب» در سینماتک پانتئون

فیلم سینمایی «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی در سینماتک پانتئون به نمایش در می‌آید. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سینماتک، سینماتک پانتئون به دبیری زینب لک و محمدحسین میربابا در دومین نشست خود به بررسی فیلم «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی می‌پردازد. «پل خواب» درباره جوانی به نام شهاب […]


فیلم سینمایی «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی در سینماتک پانتئون به نمایش در می‌آید.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سینماتک، سینماتک پانتئون به دبیری زینب لک و محمدحسین میربابا در دومین نشست خود به بررسی فیلم «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی می‌پردازد.

«پل خواب» درباره جوانی به نام شهاب است که در آستانه ازدواج با نامزدش قرار دارد، شرایط اقتصادی و مالی او باعث می‌شود به اتفاق دوستش وارد یک معامله تجاری شود اما در کمال ناباوری پول‌های او را بالا می کشند. شرایط سختی بر زندگی او حاکم می شود. پول بهره‌ای می‌گیرد و از پرداخت اقساط آن هم عاجز می‌شود. طلبکاران او را راحت نمی‌گذارند. پدرش که دبیر مدرسه است وارد ماجرای او می‌شود. نامزدش نیز او را تحت فشار قرار می دهد. شهاب تحت تاثیر این فشارها دست به کار عجیبی می‌زند.

این نشست با برگزاری پنل تحلیل با عنوان «شبیخون جوان وامانده» با سخنرانی محمدحسین میربابا و غلامرضا آذری و با حضور اکبر زنجان پور، اکتای براهنی و ساعد سهیلی روز پنجشنبه ۴ بهمن ساعت ۱۵ الی ۱۸:۳۰ در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

پوستر این نشست را آرمین رنگانی مدیر هنری سینماتک طراحی کرده است.