نیما رییسی «آسمان آبی» را رونمایی کرد/ تمرین در حضور دوستان

نیما رییسی بازیگر، خواننده وصداپیشه شناخته شده کشورمان با برگزاری یک مراسم که با حضور تعدادی از هنرمندان برگزار شد، از موزیک ویدئوی جدید خود رونمایی کرد. به گزارش سینما خراسان، نیما رئیسی بازیگر و صداپیشه شناخته شده کشورمان که مدتی است در حوزه خوانندگی نیز فعالیت‌هایی را انجام داده، جمعه شب دهم خردادماه با […]

نیما رییسی بازیگر، خواننده وصداپیشه شناخته شده کشورمان با برگزاری یک مراسم که با حضور تعدادی از هنرمندان برگزار شد، از موزیک ویدئوی جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش سینما خراسان، نیما رئیسی بازیگر و صداپیشه شناخته شده کشورمان که مدتی است در حوزه خوانندگی نیز فعالیت‌هایی را انجام داده، جمعه شب دهم خردادماه با حضور تعدادی از هنرمندان مطرح تئاتر و تلویزیون از دو موزیک ویدئو جدید خود با نام «آسمان آبی» و «فانوس ماه» در مجموعه «سرنا» رونمایی کرد.

رئیسی قبل از آغاز برنامه خود ضمن قدردانی از حضور هنرمندان در این اجرای زنده بیان کرد: بسیار خوشحالم که شما عزیزان امروز این افتخار را به من دادید تا در کنار شما از دو موزیک ویدئو رونمایی کنیم. در واقع رونمایی از این دو موزیک ویدئو بهانه‌ای بود تا شما را در تمرین کنسرت جدید، شریک کنیم و بسیار خوشحالیم که انرژی خوب شما امشب همراه ما بوده است.

وی افزود: سینا ذکایی از اعضای اصلی گروه ما که همه شما می‌دانید از نوازندگان و آهنگسازان بسیار خوب موسیقی ماست روز گذشته خواهر خود را از دست داد که همین اتفاق شوک بسیار بدی را به ما وارد کرد. جالب است بدانید که ما می‌خواستیم به دلیل همن اتفاق برنامه امشب را تعطیل کنیم اما با اصرارهای سینا ذکایی بود که باعث شد برنامه را اجرا کنیم. به هر حال لازم بود در برنامه امشب جای او را خالی کنم که قطعاً زحمت‌های بسیاری برای برگزاری کنسرت من در اسفند ماه سال گذشته کشید.

این گوینده و خواننده که اسفند ماه سال ۹۷ اولین کنسرت رسمی خود را به رهبری ارکستر سینا ذکایی در تالار وحدت تهران با اجرای قطعات قدیمی و خاطره انگیز برگزار کرده بود، در برنامه شب گذشته با اعلام اینکه تیر ماه امسال کنسرت دیگری را برگزار خواهد کرد، به اجرای قطعات «مهتاب»، «گل سنگم»، «یک «آسمان آبی» و یک قطعه شاد گیلانی پرداخت که این آثار با استقبال حاضران در برنامه مواجه شد.

الهام پاوه‌نژاد، شبنم مقدمی، فرزاد حسنی، علیرضا آرا، هدایت هاشمی، پرستو صالحی، گلاره عباسی، علیرضا اولیایی، گلچهر دامغانی، نیوشا بریمانی، بهار ارجمند، کوروش سلیمانی، شیوا ابراهیمی، امیرعلی نبویان، پوریا شکیبایی، حسین علیشیری و تعدادی دیگر از هنرمندان از مهمانان ویژه برنامه «آسمان آبی» بودند.

پرویز وکیلی ترانه سرا، سینا ذکایی تنظیم کننده، پویا رئیسی طراح کاور، سینا ذکایی نوازنده فلوت، حسین شریفی نوازنده ترومبون، سیامک کریم پور نوازنده ترومبون، علی ضرابی نوازنده ترومپت، کامیار ماندگاریان نوازنده ترومپت، رونی باباخانیانس نوازنده پیانو، مازیار احمدپور نوازنده گیتار الکتریک، سیاوش مطلبی نوازنده گیتار الکتریک، مهرداد حامدی نوازندع گیتار بیس، امین قیاسی نوازنده پرکاشن، بهزاد اشعاری نوازنده درامز، کاوه عابدین و مازیار بابا باشی صدا بردار، کاوه عابدین میکس و مستر، مهران ممدوح فیلمبردار، علیرضا لاجورد عکاس و پویا رئیسی تدوین عوامل اجرایی دو موزیک ویدئو «آسمان آبی» و «فانوس ماه» را تشکیل می‌دهند.