«هابز و شاو» همچنان گیشه جهانی سینما را در تصرف دارند

فیلم «هابز و شاو» محصول یونیورسال بار دیگر در رقابت فروش در بازار جهانی باکس آفیس را در دست خود گرفت. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، فیلم «هابز و شاو» از جهان داستانی «سریع و خشمگین» با فروش ۳۹ میلیون دلاری در بازار جهانی، بار دیگر پرفروش‌ترین فیلم هفته شد. […]


فیلم «هابز و شاو» محصول یونیورسال بار دیگر در رقابت فروش در بازار جهانی باکس آفیس را در دست خود گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، فیلم «هابز و شاو» از جهان داستانی «سریع و خشمگین» با فروش ۳۹ میلیون دلاری در بازار جهانی، بار دیگر پرفروش‌ترین فیلم هفته شد.

این فیلم تنها فیلمی است که امسال موفق شد تا ۴ هفته متوالی بازار جهانی را در اختیار داشته باشد.

پرفروش‌هایی چون «کاپیتان مارول»، «انتقام‌جویان: پایان بازی» و «اسپایدرمن: دور از خانه» هر یک سه هفته متوالی فروش جهانی باکس آفیس را در اختیار داشتند.

پس از فروش این آخر هفته، در مجموع «هابز و شاو» نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است.

این فیلم در چین با اقبال وسیعی روبه‌رو شده و ۲۷.۹ میلیون دلار دیگر این هفته فروش کرد. در ایتالیا نیز استقبال از این فیلم وسیع بود و ۱۶۶ میلیون دلار از فروش آن از این کشور حاصل شد. آخرین کشوری که به تماشای این فیلم نشست یونان بود که در اولین آخر هفته اکرانش در آنجا ۳۰۰ هزار دلار فروش کرد.

در بازار جهانی استقبال از «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو هم بد نبوده و این هفته فیلم سونی ۲۱.۶ میلیون دلار در ۶۰ منطقه بازار جهانی فروخت. این فیلم که در رده‌بندی R جای دارد تاکنون ۲۸۴ میلیون دلار در بازار جهانی فروخته است. این فیلم به تازگی در ژاپن اکران شده و ۲.۷ میلیون دلار فروش کرده که سه برابر هفته افتتاحیه «جانگوی از بند رها شده» دیگر فیلم تارانتینو بوده است.

«شیرشاه» نیز به فروش خود ادامه می‌دهد و با فروش ۲۰.۶ میلیون دلار دیگر از ۵۳ بازار جهانی، مجموع فروشش را به ۱.۵۶۲ میلیارد دلار رسانده است. این فیلم اکنون هفدهمین فیلم پرفروش دنیا در بازار خارج از آمریکا با فروش ۱.۰۴۱ میلیارد دلار است.