هفتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم شهر» فراخوان داد

هفتمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری جشنواره، هفتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم شهر» توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد و به همین مناسبت فراخوان هفتمین دوره این […]


هفتمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری جشنواره، هفتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم شهر» توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد و به همین مناسبت فراخوان هفتمین دوره این جشنواره منتشر شد.

هدف از برگزاری این جشنواره ترسیم و ترویج الگویی مناسب برای زندگی شهری و صنعتی امروز، منطبق با فرهنگ ایرانی- اسلامی با پایبندی بر اصول اخلاق در چارچوب خانواده و زندگی جمعی برای کشور ایران و منطقه و همچنین فرهنگ زندگی شهری در اقصی نقاط کشور و جهان با دعوت از هنرمندان و کشف و معرفی استعدادهای درخشان در پنج بخش «مسابقه سینمای ایران»، «مسابقه سینمای بین الملل»، «مسابقه محله»، «مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران» و «بخش جنبی» است.

مسابقه سینمای ایران:

بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار «سینمایی»، «سریال»، فیلم های «داستانی»، «مستند» و «پویانمایی» است.

مسابقه سینمای بین‌الملل:

بخش بین‌الملل هفتمین جشنواره «فیلم شهر»، با هدف شناسایی آثار خلاق و تاثیرگذار سینمای جهان در حوزه شهر و ایجاد فضایی برای تبادل تجربه ها و ایده ها میان شهرهای جهان، در دو بخش مسابقه بین‌الملل و ویژه برگزار می شود.

بخش محله:

بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران و تهران، در دو بخش مسابقه و ویژه برگزار می شود.

مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران

جشنواره «فیلم شهر» در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و اطلاع رسانی و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه، اقدام به برگزاری مسابقه در بخش‌های عکس، پوستر، لوگو، عنوان بندی، آنونس و تیزر فیلم های بخش «مسابقه سینمای ایران»، شامل آثار سینمایی، ویدیویی و سریال با موضوعات جشنواره می کند.

ثبت‌نام اینترنتی از طریق سایت جشنواره و شروع ثبت نام آنلاین و ارسال آثار از ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ و آخرین مهلت ثبت نام و تحویل نسخه بازبینی، پایان فروردین ماه ۱۳۹۸ است.

هفتمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود.