هفتمین نمایشگاه هنرهای تجسمی «کلکسیونر» افتتاح می شود

آثاری از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندانِ دهه‌های آغازین ورود هنر مدرن به ایران در قالب هفتمین نمایشگاه «کلکسیونر» جمعه ۱۷ بهمن افتتاح می‌شود. به گزارش سینما خراسان، هفتمین نمایشگاه «کلکسیونر» با آثاری از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندانِ دهه‌های آغازین ورود هنر مدرن به ایران روز جمعه ۱۷ بهمن ماه در گالری آرتیبیشن به صورت فیزیکی […]


آثاری از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندانِ دهه‌های آغازین ورود هنر مدرن به ایران در قالب هفتمین نمایشگاه «کلکسیونر» جمعه ۱۷ بهمن افتتاح می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، هفتمین نمایشگاه «کلکسیونر» با آثاری از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندانِ دهه‌های آغازین ورود هنر مدرن به ایران روز جمعه ۱۷ بهمن ماه در گالری آرتیبیشن به صورت فیزیکی و آنلاین افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه با ۲۹ اثر از ۲۷ هنرمند و مشاهیری چون احمد اسفندیاری، ژازه تباتبایی، رضا مافی، ابراهیم فرجی، حسین کاظمی، کریم نصر، نصرالله افجه‌ای، قاسم حاجی زاده، ناصر اویسی، جلال شباهنگی، محمد احصایی، علی اکبر صنعتی، فریده لاشایی، مهدی حسینی، محمد فاسونکی، حسین محجوبی، واحد خاکدان، گارنیک درهاکوپیان، مجتبی رمزی، محمدعلی ترقی‌جاه، رضا بانگیز، هادی روشن ضمیر، عبدالرضا قماشچی، علی گلستانه، حامد رشتیان، منوچهر نیازی و عبدالرضا دریابیگی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کلکسیونر از سال ۱۳۹۷ با هدف گردآوری آثار هنر ایران، نقطه‌ی آغازی برای همکاری آرتیبیشن با مجموعه‌داران، گالری‌داران و خریداران حرفه‌ای شد.

این سلسله نمایشگاه‌ها با دسترسی خود به سه قشر وسیع گالری‌داران، مجموعه‌داران و هنرمندان آثار، در هفتمین دوره خود جامعه بزرگی را گرد هم آورده تا نمایشی از آثار ناب تاثیرگذارترین هنرمندان مدرن و هنرمندان معاصر سرشناس را ارائه دهد.

نمایش و فروش آثار تا ۲۶ بهمن به مدت ده روز و افتتاحیه آن روز جمعه ۱۷ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری آرتیبیشن خواهد بود. برای خرید آثار و یا بازدید از این نمایشگاه می‌توانید به آدرس تهران خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینه ارشاد، نرسیده‌به همت، گل‌نبی (غرب)، میدان احمدی‌روشن (کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ مراجعه کنید.

همچنین آثار این نمایشگاه برای علاقه‌مندانی که در تهران سکونت ندارند یا در قرنطینه به سر می‌برند به‌صورت آنلاین در سایت آرتیبیشن www.artibition.net به نمایش گذاشته می‌شود.