«هفت پیکر نظامی» آماده شد/ همکاری عالیم قاسم اف

پروژه بین المللی «هفت پیکر نظامی» با خوانندگی عالیم قاسم اف و همراهی شعیب شهابی خواننده ایرانی برای انتشار آماده شد. به گزارش سینما خراسان، جدیدترین همکاری عالیم قاسم اف هنرمند سرشناس آذربایجانی و شعیب شهابی خواننده ایرانی با همکاری چهار کشور ایران، آذربایجان، فرانسه و ترکیه آماده انتشار است. در این پروژه که توسط […]

پروژه بین المللی «هفت پیکر نظامی» با خوانندگی عالیم قاسم اف و همراهی شعیب شهابی خواننده ایرانی برای انتشار آماده شد.

به گزارش سینما خراسان، جدیدترین همکاری عالیم قاسم اف هنرمند سرشناس آذربایجانی و شعیب شهابی خواننده ایرانی با همکاری چهار کشور ایران، آذربایجان، فرانسه و ترکیه آماده انتشار است. در این پروژه که توسط کمپانی «تیترا» به مدیریت کیان محمدی‌ها تولید شده سعید خاور نژاد آهنگساز، حسام ناصری آهنگساز و تنظیم کننده بخش الکترونیک دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می‌دهند.

موزیک ویدئو «شهر سیاه پوشان» هم اولین قطعه از آلبوم «هفت پیکر نظامی» است که با صدای عالیم قاسم اف و شعیب شهابی خواننده بخش‌های ایرانی و فرانسوی آلبوم تولید شده و هم اکنون آماده پخش از شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی جهان است.

شعیب شهابی درباره این همکاری توضیح داد: بخشی از این پروژه در قالب موسیقی الکترونیک است و بخش دیگر نیز برگرفته از موسیقی دستگاهی آذربایجان و ایران است. به هر ترتیب پروژه هفت پیکر بر اساس اشعار نظامی گنجوی ساخته شده و اهمیت اصلی آن به خاطر جایگاه فرهنگی شاعر بزرگ نظامی گنجوی و کشورهایی است که در آن سهیم هستند.